29 Srp

Singles 50 – Seznamka pro starší přihlášení | Recenze

Singles50 je závan čerstvého vzduchu, pokud jste na seznamovací scéně už nějakou dobu. Otevírá vám cestu k řadě vhodných nezadaných, kteří jsou všichni v nejlepších letech a obvykle ve věku 50+. Díky vědeckým algoritmům, které vytvářejí shody na míru, snadno použitelným webovým stránkám a více než 24 000 novým členům, kteří se připojují každý den, není divu, že se Singles50 líbí tolika lidem. Je to místo, kde potkáte někoho výjimečného? Pojďme to zjistit.

VýhodyNevýhody
Zaměření na starší uživatele 40+Většina funkcí seznamky vyžaduje premium účet
Pokud se neseznámíte, tak se Vám prodlouží členství zdarmaMéně funkcí oproti jiným seznamkám – např. New Honey
Jednoduchý a rychlý proces přihlášeníZákaznická podpora je limitovaná
Srovnání výhod a nevýhod seznamky Singles 50 ve zkratce

Proces přihlášení a registrace na Singles50

Proces registrace do Singles50 je velmi jednoduchý. Ve skutečnosti je celá webová stránka uživatelsky přívětivá i pro ty, kteří nemají dostatek trpělivosti, aby se trápili s novými nástroji a otravnými preferencemi. Poté, co si zvolíte heslo a zadáte svou e-mailovou adresu, se vás registrační formulář zeptá na základní otázky týkající se vaší osobnosti, partnerských preferencí a fyzické výbavy. Ptá se také na základní informace o vás, jako je úroveň vzdělání a roční příjem, ale na tyto otázky nemusíte odpovídat.

Uživatelé oceňují, že jim Singles50 umožňuje přeskočit otázky a právě to, jak snadno se dotazník používá. Tlačítka jsou velká a snadno se na ně kliká.

Základní proces registrace trvá asi 2 minuty. Odtud můžete začít procházet profily a ostatní členové mohou vidět váš profil ve vyhledávání a doporučeních. Na Singles50 je příjemné, že vás nezahltí hodinovým dotazníkem, než budete moci začít vyhledávat a být prohlíženi. Místo toho vám položí základní otázky a pak vás zařadí do systému, takže nemusíte čekat, než se seznámíte s partnery.

Odtud můžete vyplnit podrobnější sadu profilových otázek, které ostatním členům pomohou získat lepší představu o tom, kdo jste. Například jaké sporty, jídlo a hudba vás baví. Tyto otázky jsou formátovány v zábavném čtyřhvězdičkovém systému hodnocení, takže můžete potenciálním nápadníkům ukázat, jak moc se vám konkrétní volba líbí. Ke každému tématu můžete také vložit osobní poznámku a svůj profil zakončit přidáním několika svých fotografií.

Párování a hledání protějšku

Jakmile se stanete plnohodnotným členem, můžete začít procházet doporučené shody nebo můžete vyhledat něco konkrétního. Jednou z nejlepších funkcí je funkce Your Compatibility (Vaše kompatibilita), která ukazuje, jak přesný je návrh, a také vám pomůže pochopit, jak algoritmus Single50 funguje.

Pole Vaše kompatibilita obsahuje sloupcové grafy, které ukazují, jak jste kompatibilní s jiným členem v různých oblastech, včetně Racionalita vs. Emocionalita, Tradice vs. Inovace a Pozorování vs. Cit. Je zde také malý odstavec vysvětlující každou oblast srovnání a to, v čem jste si podobní nebo nepodobní. Získáte tak představu o tom, jaký typ shody je navrhován a proč.

Když uvidíte profil, který se vám líbí, můžete na něj kliknout a zobrazit si celou stránku profilu daného člena. Zde uvidíte všechny podrobnosti o tomto členovi, jako je fyzický profil, pití a kouření, a dokonce i to, zda má děti.

Ačkoli Singles50 na základě vašeho profilu a odpovědí v dotazníku vygeneruje spoustu návrhů na shodu, můžete také přizpůsobit kritéria vyhledávání tak, že přejdete na záložku Můj profil a vyberete možnost Kritéria vyhledávání. Zde si můžete pohrát s různými možnostmi vyhledávání, včetně fyzického vzhledu, kuřáckých a alkoholových preferencí, etnického původu a místa. Hraním si s kritérii vyhledávání můžete získat ještě více přizpůsobené výsledky vyhledávání, které vám zajistí lepší a přesnější shody.

Na této stránce je opět příjemné, že všichni členové jsou v nejlepších letech. Nenajdete tu žádné mladší členy, kteří nehledají to samé, co vy. Všichni jsou přibližně ve stejné fázi hry, mají životní zkušenosti, jsou zralí a chápou vaši každodenní rutinu a výzvy. To je jen další způsob, jak si zajistit, že najdete někoho na stejné vlně jako vy, protějšky, kteří si s vámi budou lépe rozumět, pochopí vaše myšlenkové pochody a budou dlouhodobě fungovat.

Zabezpečení osobních dat

Singles50 je web, který bere bezpečnost vážně a poskytuje vám velkou flexibilitu, abyste si udrželi svou vlastní úroveň bezpečnosti. Můžete například rozhodnout, kdo uvidí vaši fotografii. Vůbec vás tedy mohou vidět pouze členové s vaším svolením. Kromě toho se žádná třetí strana nedostane k vašim osobním údajům ani k chatům s ostatními členy.

Něco, co je velmi povzbudivé, je politika profilových fotografií na Singles50. Nejenže nemůžete nahrávat explicitní nebo násilné fotky, ale nemůžete ani používat náhodné fotografie nebo zjevné stock obrázky. To znamená, že získáváte vhodné fotografie od skutečných lidí. Takže žádní podivíni, kteří se schovávají za své kočky, ani podvodníci, kteří se cíleně snaží být nejasní tím, že neposkytnou fotku. To je poměrně důležitý bezpečnostní prvek, protože funguje jako jakýsi filtrační systém, který vyřazuje podvodníky.

Singles50 také používá SSL pro nejmodernější šifrování a po celou dobu střeží vaše informace v chráněné databázi.

Cena prémiového členství Singles 50

Služba Singles50 je bezplatná. Samozřejmě, stejně jako ostatní špičkové seznamky, pokud chcete plnohodnotný zážitek, budete za něj muset zaplatit. Prémiové členství je k dispozici ve 3, 6 a 12 měsíčních plánech a je tím cenově dostupnější, čím déle si ho předplatíte. Dvanáctiměsíční plán je ve skutečnosti o více než 50 % levnější než tříměsíční, takže můžete ušetřit, když se upíšete na delší dobu. Ceny jsou v podstatě stejné jako u jiných seznamek tohoto kalibru.

Závěrem

Singles50 je slušnou volbou pro všechny, kteří jsou starší 40 let a hledají lásku. Má algoritmus pro navrhování vhodných partnerů, snadno se používá a má dostatečně velkou členskou základnu, aby váš sociální kalendář zůstal na nějakou dobu plný. Pokud hledáte někoho výjimečného, podívejte se na Singles50. Možná ho najdete právě dnes.

Rate this post