5 Pro

Badoo seznamka – registrace a přihlášení

Hledáte možnosti, jak se spřátelit s novými lidmi či najít svou zatoulanou lásku? Jednou z variant může být právě seznamka Badoo. Nejdříve si povíme něco málo o této sociální síti. Poté Vás informujeme přesně o tom, jak se zaregistrovat a přihlásit na tento typ seznamky.

Badoo seznamka

Jedná se o největší seznamku na celém světě. Takováto síť  pomáhá mnoha lidem k rozšíření obzorů v oblasti seznamování a možná dokonce i novém budování milostných vztahů. Společnost se snaží nadále rozvíjet své funkce a služby, aby neztratila své členy a naopak lákala stále více lidí k vytvoření svých účtů. Byla založen v roce 2006 malou skupinou mladých programátorů, kteří usilovali přesně o to, aby se lidé bavili a zároveň se seznamovali s novými lidmi.

Jak se zaregistrovat?

Moc rádi Vám ukážeme jak se zaregistrujete a poté přihlásíte ke svému účtu na Badoo. Není to nic těžkého. Zajděte si na stránku badoo.com a hned se Vám objeví úvodní stránka k přihlášení. Vy ale popojedete kousek do spodní části a naskytne se Vám možnost vyplnit registrační formulář. Vyplníte své jméno, své datum narození, místo kde bydlíte, určíte pohlaví a rovnou si můžete zaškrtnout, jestli hledáte kamarády nebo někoho na rande. Součástí formuláře je i vyplnění aktuální e-mailové adresy a vytvoření hesla. Kritériem seznamky je to, že Vám musí být nejméně 18 let. Pokud znáte dnešní dobu, občas se stává, že se někdo vydává za starší, než opravdu je a nikdo to jen tak nepozná. Dávejte si na to pozor.

Po registraci Vám přijde na e-mail odkaz, ze kterého se dostanete přímo  na svůj hotový účet.

Jak je na tom Váš profil?

Hned po registraci se dostanete na svůj účet/profil. Naskýtají se Vám ihned různé možnosti, co byste měli dělat dále. Kupříkladu si vložit svou fotografii na profil, aby každý věděl, o koho se opravdu jedná. Dále máte možnost o sobě napsat více osobních informací. Zahrajte si i několik her, ve kterých budete mít šanci se spřátelit s lidmi nebo někoho nakonec i „sbalit“. Od toho tu je i chat, kde si dopisujete s lidmi a rozhodně zdarma.

Věříme, že Vás tento článek zaujal a pomohl Vám se lépe orientovat v Badoo seznamce. Přejeme mnoho nových seznámení a úspěchů k vytváření vztahů.

Jesltiže máte k tomuto co říci, napište nám to do komentářů pod článkem.

2 thoughts on “Badoo seznamka – registrace a přihlášení

  1. Ahoj hledám šikulu dědulu ne alkáče a povaleče no prostě akčniho kluka i když 60sátnik:-)

Comments are closed.