13 Srp

Badoo seznamka – registrace a přihlášení

Hledáte možnosti, jak se spřátelit s novými lidmi či najít svou zatoulanou lásku? Jednou z variant může být právě seznamka Badoo. Nejdříve si povíme něco málo o této sociální síti. Poté Vás informujeme přesně o tom, jak se zaregistrovat a přihlásit na tento typ seznamky.

Badoo seznamka

Jedná se o největší seznamku na celém světě. Takováto síť  pomáhá mnoha lidem k rozšíření obzorů v oblasti seznamování a možná dokonce i novém budování milostných vztahů. Společnost se snaží nadále rozvíjet své funkce a služby, aby neztratila své členy a naopak lákala stále více lidí k vytvoření svých účtů. Byla založen v roce 2006 malou skupinou mladých programátorů, kteří usilovali přesně o to, aby se lidé bavili a zároveň se seznamovali s novými lidmi.

Jak se zaregistrovat na Badoo?

Moc rádi Vám ukážeme jak se zaregistrujete a poté přihlásíte ke svému účtu na Badoo. Není to nic těžkého. Zajděte si na stránku badoo.com a hned se Vám objeví úvodní stránka k přihlášení. Vy ale popojedete kousek do spodní části a naskytne se Vám možnost vyplnit registrační formulář. Vyplníte své jméno, své datum narození, místo kde bydlíte, určíte pohlaví a rovnou si můžete zaškrtnout, jestli hledáte kamarády nebo někoho na rande. Součástí formuláře je i vyplnění aktuální e-mailové adresy a vytvoření hesla. Kritériem seznamky je to, že Vám musí být nejméně 18 let. Pokud znáte dnešní dobu, občas se stává, že se někdo vydává za starší, než opravdu je a nikdo to jen tak nepozná. Dávejte si na to pozor.

Po registraci Vám přijde na e-mail odkaz, ze kterého se dostanete přímo  na svůj hotový účet.

Jak se přihlásit na Badoo?

Chcete-li se přihlásit na Badoo, postupujte takto:

 • Navštivte webovou stránku Badoo přes internetový prohlížeč vašeho počítače nebo mobilního zařízení.
 • Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ v pravém horním rohu stránky.
 • Vyberte, zda chcete použít svůj e-mail nebo mobilní telefon k přihlášení.
 • Zadejte svůj e-mail nebo mobilní telefon a heslo a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.
 • Pokud jste se úspěšně přihlásili, budete přesměrováni do hlavní obrazovky vašeho účtu na Badoo.

Upozorňujeme, že pro přihlášení na Badoo je třeba mít již vytvořený účet. Pokud ještě nemáte účet, můžete si jej vytvořit tak, že budete postupovat podle pokynů na webové stránce Badoo pro vytvoření nového účtu.

Video návod se zaregistrovat a přihlásit na Badoo

Jak je na tom Váš profil?

Hned po registraci se dostanete na svůj účet/profil. Naskýtají se Vám ihned různé možnosti, co byste měli dělat dále. Kupříkladu si vložit svou fotografii na profil, aby každý věděl, o koho se opravdu jedná. Dále máte možnost o sobě napsat více osobních informací. Zahrajte si i několik her, ve kterých budete mít šanci se spřátelit s lidmi nebo někoho nakonec i „sbalit“. Od toho tu je i chat, kde si dopisujete s lidmi a rozhodně zdarma.

Jak deaktivovat účet na seznamce Badoo?

Deaktivace účtu na Badoo je proces, při kterém dočasně zastavíte používání svého účtu a všechny informace, fotografie a konverzace na něm budou skryté pro ostatní uživatele. Deaktivace účtu neznamená, že bude váš účet trvale smazán, ale můžete si ho kdykoli znovu aktivovat a používat znovu.

Pokud chcete deaktivovat svůj účet na Badoo, můžete to udělat takto:

 1. Přihlaste se do svého účtu na Badoo.
 2. Klikněte na ikonu vašeho profilu v pravém horním rohu obrazovky.
 3. Vyberte možnost „Nastavení“ v rozbalovacím menu.
 4. V levém panelu vyberte možnost „Soukromí“.
 5. Pod možností „Deaktivace účtu“ klikněte na tlačítko „Deaktivovat účet“.
 6. Zadejte své heslo a klikněte na tlačítko „Deaktivovat účet“.
 7. Potvrďte, že chcete deaktivovat svůj účet kliknutím na tlačítko „Deaktivovat účet“ v novém okně.

Po těchto krocích bude váš účet na Badoo deaktivován a všechny vaše informace, fotografie a konverzace budou skryté pro ostatní uživatele. Můžete si kdykoli znovu aktivovat svůj účet tím, že se přihlásíte znovu a změníte nastavení „Deaktivovat účet“ na „Aktivovat účet“.

Věříme, že Vás tento článek zaujal a pomohl Vám se lépe orientovat v Badoo seznamce. Přejeme mnoho nových seznámení a úspěchů k vytváření vztahů.

Jesltiže máte k tomuto co říci, napište nám to do komentářů pod článkem.

5/5 - (1 vote)

2 thoughts on “Badoo seznamka – registrace a přihlášení

 1. Ahoj hledám šikulu dědulu ne alkáče a povaleče no prostě akčniho kluka i když 60sátnik:-)

Comments are closed.