Mobilní aplikace

Jistě víte, jak seznamka funguje a za jakým účelem je vytvořena, proto se dnes spíše chceme zaměřit na její vnější funkce typu – kde můžete tuto aplikaci stáhnout, jak se přihlásit a na jakých platformách je již Tinder dostupný.

Jak už jsme uvedli v úvodu, jedná se o mobilní seznamku. Slouží jako nástroj k hledání budoucích lásek, ale i přátelství. Na to, že aplikace byla vytvořena pouze sedmičlenným týmem, tak se stala velice rychle populární. Veřejně byla představena už v roce 2012 a už v roce 2013 vyhrála cenu za nejlepší „start up“ roku 2013.

Dostupnost na mobilních platformách

Čím více je Tinder oblíbený, tím více se nám množí otázky, na jakých platformách je aplikace dostupná. Bohužel platforem v současné době není mnoho, ale můžeme Vás uklidnit, že na těch hlavních Tinder najdete.

V současné době je aplikace dostupná na těchto platformách:

  • Android
  • iOS

Kde můžete aplikaci stáhnout?

Ať už vlastníte mobilní telefon s Androidem nebo iOs, tak stačí navštívit obchod s aplikacemi. U Androidu se obchod jmenuje Google play a u iOs pro změnu App Store. V obou obchodech se nachází aplikace bezplatně. Níže přidáváme odkazy na stažení.

Snímek obrazovky 2016-02-20 v 15.07.14
Snímek obrazovky 2016-02-20 v 15.07.15

Jak se na Tinder přihlásit?

Pro přihlášení na Tinder je nutné mít založený účet na Facebooku.  Tinder se propojí s Vašim facebookovým účtem, kde si o Vás vezme nejrůznější informace – například: fotografie, datum narození a zájmy. Co je velmi důležité k tomu, aby Váš účet vůbec fungoval? No přece vyplnění telefonního čísla, pomocí kterého si Tinder ověří, že se jedná zkutečně o Vaší osobu prostřednictvím potvrzovací SMS.

 

Tak to by bylo k mobilní aplikaci asi vše. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a napište nám prostřednictvím našeho formuláře – zde 🙂