Tinder – mobilní aplikace na iPhone a Android

Jistě víte, jak seznamka funguje a za jakým účelem je vytvořena, proto se dnes spíše chceme zaměřit na její vnější funkce typu – kde můžete tuto aplikaci stáhnout, jak se přihlásit a na jakých platformách je již Tinder dostupný.

Jak už jsme uvedli v úvodu, jedná se o mobilní seznamku. Slouží jako nástroj k hledání budoucích lásek, ale i přátelství. Na to, že aplikace byla vytvořena pouze sedmičlenným týmem, tak se stala velice rychle populární. Veřejně byla představena už v roce 2012 a už v roce 2013 vyhrála cenu za nejlepší „start up“ roku 2013.

Mobilní aplikace Tinderu pro iPhone a Android

Čím více je Tinder oblíbený, tím více se nám množí otázky, na jakých platformách je aplikace dostupná. Bohužel platforem v současné době není mnoho, ale můžeme Vás uklidnit, že na těch hlavních Tinder najdete.

V současné době je aplikace dostupná na těchto platformách:

  • Android
  • iOS

Kde můžete aplikaci stáhnout ?

Ať už vlastníte mobilní telefon s Androidem nebo iOs, tak stačí navštívit obchod s aplikacemi. U Androidu se obchod jmenuje Google play a u iOs pro změnu App Store. V obou obchodech se nachází aplikace bezplatně. Níže přidáváme odkazy na stažení.

Snímek obrazovky 2016-02-20 v 15.07.14
Snímek obrazovky 2016-02-20 v 15.07.15

Pozor Aktualizace: Je Tinder dostupný i pro mobilní telefony Huawei?

Ano, aplikace Tinder je dostupná v obchodě Huawei AppGallery, což je oficiální obchod pro aplikace a hry pro zařízení Huawei. Chcete-li aplikaci Tinder stáhnout z obchodu Huawei AppGallery, musíte mít zařízení Huawei s nainstalovaným obchodem Huawei AppGallery a účet Huawei. Poté můžete vyhledat aplikaci Tinder v obchodě a stáhnout ji.

Je důležité si uvědomit, že aplikace Tinder je dostupná také v obchodě Google Play, takže pokud nemáte přístup k obchodu Huawei AppGallery nebo pokud máte zařízení s jiným operačním systémem než Android, můžete aplikaci Tinder stáhnout z obchodu Google Play.

Jak se na Tinder přihlásit?

Pro přihlášení na Tinder je nutné mít založený účet na Facebooku.  Tinder se propojí s Vašim facebookovým účtem, kde si o Vás vezme nejrůznější informace – například: fotografie, datum narození a zájmy. Co je velmi důležité k tomu, aby Váš účet vůbec fungoval? No přece vyplnění telefonního čísla, pomocí kterého si Tinder ověří, že se jedná zkutečně o Vaší osobu prostřednictvím potvrzovací SMS.

Lze používat Tinder i na iPadu?

Ano, aplikace Tinder je dostupná pro zařízení s operačním systémem iOS, včetně iPadů. Můžete ji stáhnout z obchodu App Store, který je součástí operačního systému iOS na vašem iPadu. Chcete-li aplikaci Tinder nainstalovat, otevřete App Store a vyhledejte aplikaci Tinder. Poté ji stáhněte a nainstalujte na svůj iPad.

Jak smazat aplikaci Tinder z mobilního telefonu?

Chcete-li smazat aplikaci Tinder ze svého mobilního telefonu, postupujte následovně:

  1. Otevřete nabídku aplikací na svém zařízení.
  2. Najděte aplikaci Tinder.
  3. Podržte prst na ikoně aplikace až do doby, než se objeví možnosti.
  4. Stiskněte tlačítko „Odinstalovat“ nebo „Smazat“.
  5. Potvrďte svoji volbu kliknutím na tlačítko „Ano“ nebo „Smazat“.

Smazáním aplikace Tinder ze svého zařízení se neodhlásíte ze svého účtu na Tinderu. Pokud chcete odhlásit účet, budete muset tak učinit přes nastavení aplikace, jak bylo popsáno v předchozí odpovědi.

Tak to by bylo k mobilní aplikaci asi vše. V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a napište nám prostřednictvím našeho formuláře – zde 🙂