29 Srp

New Honey – Seznamka pro náruživé | Recenze

Už vás nebaví stále stejná seznamovací hra? Pak byste možná rádi vyzkoušeli něco nového a zajímavého. V takovém případě by New Honey mohl nabídnout právě takové dobrodružství. Chcete-li zjistit, zda tato stránka vyhovuje vašim požadavkům, pokračujte ve čtení.

New Honey – Nová seznamka pro náročné

Tento web je poměrně otevřený svému účelu. Ano, je vhodný pro všechny typy členů. Jedním z jeho hlavních cílů je však vystupovat jako platforma pro diskrétnější záležitosti. To znamená, že dobře funguje pro lidi, kteří již mají vážný vztah.

Je tu také fakt, že se stránka může pochlubit více než 30 miliony uživatelů, a to po celém světě! To se vyrovná některým z nejoblíbenějších seznamek v okolí. Nejenže je tedy New Honey díky tomu důvěryhodná, ale také vám zaručuje větší šance na nalezení protějšku. A co víc, zdá se, že na webu je rovnoměrný počet členů mužského i ženského pohlaví.

Registrace a přihlášení

Při registraci na webu je proces jednoduchý. Když si však potřebujete vytvořit profil, můžete očekávat, že strávíte mnohem více času nastavováním. Pochopte, že New Honey vyžaduje, abyste zacházeli do velkého množství detailů.

Očekává se například, že poskytnete informace o tom, jak vypadáte, jaká je vaše vztahová situace, a dokonce uvedete, co hledáte. Kromě toho vám stránka poskytne také dotazník týkající se vašich zájmů, přání a dalších věcí.

Jak již bylo zmíněno, může to být poměrně časově náročné. Dobrou zprávou však je, že existuje důvod, proč musíte všechny tyto údaje poskytnout. Každá informace slouží k určení toho, jaký druh zápasů pro vás bude nejvhodnější.

Najděte svůj vytoužený protějšek

V tomto bodě je to s Novým medem zajímavé. Na rozdíl od mnoha jiných seznamovacích aplikací nebo webů zde neprocházíte profily a nevybíráte si ty, které se vám líbí. Ne, zde za vás stránky vybírají protějšky podle toho, jak jste odpovídali na otázky během procesu registrace. To je velmi zdlouhavý proces ve srovnání se stránkami, jako je Flirtilla, kde je hledání protějšků mnohem snazší.

Tato konkrétní strategie může být dobrá nebo špatná věc, záleží na tom, jak se na ni díváte. Některým členům nemusí být příjemná představa, že předávají kontrolu nad svými zápasy algoritmu. Současně nelze popřít, že tato možnost zbavuje proces hledání trochu starostí.

Nové funkce, které New Honey přináší

Co tedy nabízí New Honey? Jak již bylo zmíněno, stránka vám vybere členy, se kterými můžete komunikovat. Obvykle vám denně nabídne dva až pět potenciálních protějšků. Je na vás, abyste se rozhodli, se kterými z nich si chcete psát.

Pokud chcete získat přístup k zápasům s ještě vyšší kvalitou, můžete vždy přejít na placený účet. V závislosti na úrovni, kterou si zvolíte, se budete moci párovat s řadou atraktivních a ochotných členů. Nemluvě o tom, že tyto prémiové účty mají také tendenci získávat větší pozornost, což má za následek i větší počet zpráv.

Platí se na New Honey nějaké poplatky?

Členky na této seznamce jsou zde ve výhodě. Je to proto, že stránky jsou pro ně zcela zdarma. Můžete tedy přijímat shody a posílat zprávy, aniž by vám vznikly jakékoli náklady. Tímto způsobem je to opravdu jedna z nejlepších stránek pro dámy.

Muži však mají krátkou dobu na to, aby si stránku vyzkoušeli zdarma. Jakmile toto období uplyne, budou se muset zaregistrovat k účtu. Naštěstí existuje několik cenových úrovní. Můžete si tedy vybrat takovou, která je ve vašem cenovém rozpětí.

Zabezpečení Soukromý

Vzhledem k povaze této chodit s někým site, to bere soukromí neuvěřitelně vážně. Veškeré aktivity na webu jsou proto kompletně šifrované. Nemluvě o tom, že vzhledem k tomu, že musíte navštívit seznamku, je vlastně docela snadné skrýt své aktivity, pokud chcete být diskrétní.

New Honey však jde ještě o krok dál. Umožňují členům skrýt určité informace a obrázky na svých profilech. Díky tomu je budete muset odhalit pouze lidem, které jste si prověřili a o které máte skutečně zájem.

VýhodyNevýhody
DiskrétnostRelativně dlouhý proces registrace
Kvalitní systém „matchování“Zpoplatnění pro muže
Zdarma pro ženy
Srovnání výhod a nevýhod seznamky New Honey
Závěrem

Tohle je to, co byste měli vědět o webu New Honey. Na základě těchto informací se nyní můžete rozhodnout, jak budete postupovat, i když máme pocit, že na Tindru máte větší výběr šanci na seznámení.

Rate this post

One thought on “New Honey – Seznamka pro náruživé | Recenze

  1. Pingback: Singles 50 – Seznamka pro starší | Recenze | Tinder seznamka

Comments are closed.