22 Čvn

eDarling – Seznamka pro náročné – přihlášení | Recenze

Služba eDarling si získala více než 14 milionů uživatelů po celém světě a každý týden se zaregistruje více než 20 000 nových uživatelů. Díky těmto číslům je tento „milostný konektor“ jednou z nejpoužívanějších platforem pro lidi, kteří hledají vztahy, jež by mohly vést k manželství. Platforma eDarling získala pozitivní hodnocení, pokud jde o propojování lidí.

Služba eDarling.com byla spuštěna v roce 2008 v Německu. Od té doby web vymyslel několik chytrých návrhů rozhraní, díky nimž je přístupný ve většině evropských zemí v lokálních jazykových mutacích. Obzvláště oblíbená je seznamka v těchto zemích:

 • České republice
 • Francii
 • Španělsku
 • Švédsku

Vždy je dobré znát cíle seznamovací platformy, abyste se ujistili, že jste se seznámili se správným poskytovatelem služeb. Pokud webová stránka nenabízí to, co hledáte, je lepší hledat jinde. Prozkoumali jsme hlavní cíl seznamky eDarling, abychom vám z první ruky přiblížili, co svým uživatelům nabízí.

Cílem této platformy je pomáhat spojovat lidi hledající vztahy, které by mohly vést k manželství, s vhodnými protějšky. Většina jejích uživatelů se tedy pohybuje ve věkové kategorii 35 až 45 let, i když je zde slušné zastoupení jak mladých, tak starších lidí. Díky masivní uživatelské základně si zde každý vždy najde něco pro sebe a stojí za to se pokusit získat vhodného milostného partnera.

Jak eDarling funguje?

Jednou z nápadných věcí na této milostné platformě je, že vám neumožňuje vyhledávat vhodné protějšky pomocí filtrů. To však neznamená, že je špatná při hledání lidí, protože systém vám umožní vybrat si vhodnou osobu ze seznamu shod.

Služba eDarling.com nabízí svým uživatelům denně nové profily. Podle testu, který provedete v procesu registrace, jsou vám nabízeny shody, které tento test doplňují. Chcete-li se o vhodném protějšku dozvědět více, stačí kliknout na jeho profilový obrázek. Zde si prohlédnete jejich nahrané fotografie a popisy profilů, které odhalují informace o jejich osobnostech. Pokud vám konkrétní shoda vyhovuje, můžete si ji přidat do seznamu oblíbených. Můžete také poslat atraktivní úsměv, abyste dali najevo, že o ně máte zájem. Pokud se vašemu protějšku líbíte, spustí funkci chatu. Proto je vždy nutné zajistit, abyste měli dobře popsaný profil s živými nahranými fotografiemi, které ohromí vhodné protějšky.

Další důležitou funkcí při hledání protějšku je přechod na stránku „Návštěvníci“. Zde uvidíte seznam uživatelů eDarling.com, kteří navštívili váš profil. Jsou to lidé, kterým se líbíte, a můžete s nimi začít příjemnou konverzaci.

Jedná registrace opravdu jednoduchá?

Registrace na eDarling je poměrně jednoduchý a přímočarý proces. Přestože je webová stránka vytvořena tak, aby poskytovala shody lidem, kteří hledají vážný vztah, neklade mnoho soukromých otázek. Nejprve musí uživatelé vstoupit na hlavní stránku webu eDarling a vybrat jazyk, který ovládají. Po výběru jazyka se zobrazí registrační formulář, kde je nutné vyplnit následující mezery pro vytvoření účtu.

Zde jsou uvedeny základní údaje, které budete muset poskytnout:

 • pohlaví
 • Pohlaví, o které máte zájem (eDarling vítá osoby všech pohlavních preferencí).
 • Vaše e-mailová adresa
 • Silné heslo

Dále jste povinni souhlasit s pravidly a předpisy, kterými se platforma řídí, abyste byli definitivně zaregistrováni jako její uživatelé. Jakmile tak učiníte, bude vám prostřednictvím vaší e-mailové adresy zaslán potvrzovací odkaz, který potvrdí, že jste skutečná osoba. Celkově vzato nabízí eDarling.com jednoduchý a přímočarý proces registrace. Chcete-li se zaregistrovat prostřednictvím svého chytrého telefonu, musíte si stáhnout mobilní aplikaci.

eDarling přihlášení – jednoduší než si myslíte

Chcete-li se přihlásit ke svému účtu na eDarling, postupujte následovně:

 1. Přejděte na webovou stránku www.edarling.cz a vyberte možnost „Přihlášení“ nebo „Přihlásit se„.
 2. Zadejte své přihlašovací údaje, tj. e-mailovou adresu a heslo, které jste použili při registraci.
 3. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ nebo stiskněte klávesu Enter.

Pokud jste zapomněli své heslo, můžete ho obnovit pomocí možnosti „Zapomenuté heslo“ nebo kontaktujte zákaznickou podporu eDarling.

Vyplňte si detailně svůj profil a zvyšte šanci na seznámení

Doporučujeme vám, abyste ze svého profilu vytěžili maximum, abyste vynikli a získali pozornost vhodného protějšku. Čím více energie a úsilí věnujete vytvoření svého profilu, tím větší je šance, že vám bude vybrán vhodný a kompatibilní partner. Při zakládání svého odlišného uživatelského profilu jste povinni odpovědět na otázky eDarlingu. Hlavním účelem otázek eDarling je pomoci algoritmům webové stránky dozvědět se o vás mnoho informací. To pomáhá zvýšit vaše šance na získání vhodných protějšků.

Pokud chcete získat více „lajků“, dostávat více zpráv a více kliknutí, pak si budete muset udělat čas a vytvořit vynikající popisný profil. Tím, že budete mít dobrý popisný profil, umožníte vhodným partnerům vidět skutečnou vážnost, kterou máte k závazkům.

Pokud budete hledat protějšky a zjistíte, že jejich profily odhalují pouze základní informace, s největší pravděpodobností odejdete a budete hledat ty podrobné. Proto se ujistěte, že věnujete čas vytvoření dobře popisného profilu, který přiláká masivní provoz.

Stáhněte si eDarling na mobil

Seznamka nabízejí svým uživatelům funkční a zároveň pohodlnou mobilní aplikaci, kde se můžete snadno přihlásit ke svému profilu. Mobilní aplikace webu podporuje operační systém Android i iPhone. Aplikace je ke stažení zdarma a ve vašem chytrém telefonu nezabírá mnoho místa. Aplikace se po stažení dobře doplňuje s většinou chytrých telefonů. Mobilní aplikace funguje stejně jako webové stránky a její používání je jednoduché. Prostřednictvím mobilní aplikace můžete snadno zapnout push oznámení, abyste věděli, kdy se objeví každý úsměv a zpráva. Mobilní aplikace eDarling má všechny funkce webových stránek a lze k nim snadno přistupovat prostřednictvím chytrého telefonu.

Členství – jaké jsou možnosti a vyplatí se prémium?

Uživatelé eDarlingu mají k dispozici dva cenové plány: bezplatný členský plán a prémiový členský plán. Každý z těchto dvou plánů má své výhody a ceny.

Výhody bezplatného členství:

 • Můžete nahrávat fotografie
 • Můžete si pohodlně prohlédnout své vhodné protějšky
 • Můžete si prohlížet profily ostatních uživatelů
 • Můžete zdarma odpovědět na test osobnosti

Prémiové členství

Chcete-li se stát prémiovým uživatelem, musíte zaplatit přiměřený poplatek. Prémiový plán členství je určen pro lidi, kteří hledají vážné závazky, a závisí na tom, jak dlouho budete seznamku používat.

Zde jsou uvedeny cenové plány pro prémiové členství na eDarling:

 • Tři měsíce – 120 EUR
 • Šest měsíců – 180 €
 • Dvanáct měsíců – 408 €

Výhody prémiového členství

 • Prohlédněte si své návštěvníky
 • Pohodlně posílejte a přijímejte zprávy
 • Vidět členy, kteří si vás přidali do oblíbených položek

Závěrem

Vzhledem ke všemu, co jsme v této recenzi uvedli, je eDarling.com jedním z nejlepších seznamovacích webů pro lidi, kteří hledají vážný vztah. S více než dvaceti miliony uživatelů je tu skutečně někdo pro vás a není důvod, proč byste zde neměli zkusit své štěstí. Nejlepší bude, když si ji vyzkoušíte, pokud se chcete o této platformě dozvědět více. Stojí to za to!

5/5 - (1 vote)