31 Pro

Osudová seznamka Štěstí.cz – Nejlepší online seznamka | Recenze

Seznamka Štěstí.cz je online seznamka, která umožňuje lidem hledat a najít si partnera přes internet. Je určena pro všechny věkové kategorie a je k dispozici v češtině. Seznamka byla založena v roce 2002 a od té doby pomohla mnoha lidem najít lásku nebo alespoň nové přátele.

Jak se zaregistrovat na Štěstí.cz

K vytvoření profilu na seznamce Štěstí stačí postupovat podle následujících kroků:

 1. Přejděte na webovou stránku seznamky www.stesti.cz a klikněte na tlačítko „Registrovat se“ v horní části obrazovky.
 2. Vyplňte formulář s osobními údaji, jako je vaše jméno, věk, pohlaví, e-mailová adresa a heslo pro přihlášení. Potvrďte, že souhlasíte s podmínkami používání služby a ochranou soukromí.
 3. Klikněte na tlačítko „Registrovat se“.
 4. Otevře se nové okno, ve kterém budete vyzváni k vyplnění profilu. Vyplňte informace o sobě, svých zájmech a preferencích. Můžete také nahrát fotografii.
 5. Po dokončení profilu klikněte na tlačítko „Odeslat“.
 6. Na zadanou e-mailovou adresu obdržíte potvrzovací e-mail s odkazem pro aktivaci účtu. Klikněte na tento odkaz a vaše registrace bude dokončena.

Jak se přihlásit na osudovou seznamku Štěstí

Po úspěšné registraci je přihlášení naprostou hračkou:

 1. Přejděte na hlavní stránku seznamky
 2. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“ v horní části obrazovky.
 3. Do příslušných polí zadejte svůj e-mail a heslo, které jste zadali při registraci.
 4. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.

Jak vyplnil profil na Štěstí.cz, tak aby zaujal Váš protějšek?

Použijte kvalitní fotografie! Nahrajte několik aktuálních fotografií, na kterých se dobře vidíte a které vystihují váš osobní styl. Vyplňte sekci o sobě tak, abyste vystihli své osobnostní rysy a zájmy, ale také to, co hledáte v partnerovi. Buďte sami sebou! Nezkoušejte být někým, kým nejste, a nehledejte partnera podle určitých představ. Buďte upřímní a autentičtí, abyste našli někoho, kdo vás skutečně pochopí a bude vás brát takové, jací jste. Nezapomeňte na gramatiku a pravopis. Může to znít jako banalita, ale správná gramatika a pravopis jsou velmi důležité pro dobrý dojem. Věnujte pozornost tomu, co píšete, a nechte si svůj profil přečíst někým jiným, než ho odešlete. Pokud se budete držet těchto rad, měli byste být schopni vytvořit poutavý profil, který zaujme Váš protějšek a pomůže vám najít ideálního partnera.

Co přináší placená verze oproti té normální navíc?

Seznamka Štěstí.cz poskytuje základní členství zdarma, které umožňuje zaregistrovat se a vyplnit profil. Ovšem pro přístup k některým dalším funkcím je nutné zakoupit placené členství. Mezi placené funkce patří například:

Možnost posílat zprávy všem uživatelům: Bez placeného členství můžete posílat zprávy pouze uživatelům, kteří jsou na seznamce zaregistrováni jako VIP členové nebo kteří vám již poslali zprávu.

Zobrazení na prvních místech ve výsledcích vyhledávání: Pokud máte placené členství, budete se zobrazovat na prvních místech ve výsledcích vyhledávání, což vám pomůže být viditelnější pro ostatní uživatele.

Bez omezení vyhledávání profilů: Bez placeného členství je počet profilů, které můžete prohlédnout, omezen. S placeným členstvím máte přístup k všem profilům.

Možnost zobrazit, kdo navštívil váš profil: Placené členství vám umožní zobrazit, kdo navštívil váš profil, což může být užitečné pro identifikaci potenciálních partnerů.

Možnost používat funkci „Seznamte se“: Tato funkce vám umožňuje kontaktovat uživatele, kteří jsou v daném okolí a kteří by mohli být zajímaví pro vás.

Ceny placeného členství se mohou lišit podle délky trvání a dalších faktorů. Pro získání konkrétních informací o cenách a funkcích placeného členství se obraťte na zákaznickou podporu seznamky Štěstí.cz.

Jak fungují diskuze na osudové seznamce Štěstí?

Chcete-li se zapojit do některého z fór, klikněte na jeho název a otevře se vám přehled všech příspěvků, které byly do fóra zveřejněny. Můžete si prohlédnout jednotlivé příspěvky a pokud chcete, můžete přidat svůj vlastní. Klikněte na tlačítko „Přidat příspěvek“ a vyplňte formulář s názvem příspěvku a textem. Poté klikněte na tlačítko „Odeslat“, abyste svůj příspěvek odeslali do fóra.

Můžete také reagovat na příspěvky ostatních uživatelů a diskutovat s nimi o různých tématech. Diskuze na seznamce Štěstí.cz slouží jako místo pro výměnu názorů, zkušeností a rad s ostatními uživateli, kteří se zajímají o podobná témata.

Je dostupná i mobilní aplikace pro tuto seznamku?

Ano, Štěstí.cz je dostupná i jako mobilní aplikace pro zařízení s operačním systémem Android nebo iOS. Můžete si ji stáhnout z obchodu Google Play nebo App Store a přihlásit se pomocí svého uživatelského jména a hesla, které jste zadali při registraci na webové stránce seznamky.

Mobilní aplikace vám umožňuje přistupovat k vašemu profilu, prohlížet profily ostatních uživatelů, posílat a přijímat zprávy a využívat další funkce seznamky z vašeho chytrého telefonu nebo tabletu. Aplikace je k dispozici zdarma a její používání je stejně snadné jako na webové stránce seznamky.

Jak zrušit profil na Štěstí..cz

Už Vás seznamka nebaví a nebo jste si již našli svůj protějšek a rádi byste zde zrušili účet? Mrkněte se na náš další článek: Jak smazat účet na Osudové seznamce Štěstí?

To je pro dnešní den vše a budeme těšit opět u dalšího článku

Rate this post

One thought on “Osudová seznamka Štěstí.cz – Nejlepší online seznamka | Recenze

 1. Pingback: Jak se zaregistrovat a přihlásit na seznamku Štěstí.cz? | Návod

Comments are closed.