Jak si nastavit profil na Tinder seznamce?

O Tinderu už toho víte víc než dost. V našem úvodním článku jsme si aplikaci dokonale představili. Dokonce jsme Vám poskytli i návod, kde se dá aplikace stáhnout a jak na to. Víte, že Tinder je dostupný pouze pro mobilní systémy a na stolním počítači si ho zatím vyzkoušet nemůžete.

V tomto článku si přiblížíme, jak si nastavit svůj profil do nejmenšího detailu. Přidáme i typy, jak zaujmout protějšky. Věříme, že se Vám to opět bude líbit. No tak honem pojďme na to.

Nastavení profilu na Tinderu

Takže první co musíte udělat, je otevřít si samotnou aplikaci. Vezměte si tedy Váš smartphone a klikněte na ikonku Tinderu. Vyjede Vám klasické menu, na které jste jistě už zvyklí. Prostřednictvím něj lze nastavit většinu věcí. Pro lepší představivost přidáváme obrázek.

Nastavení Tinderu - MENU

My začneme samotným nastavením aplikace. Pod tímto odkazem se Vám otevře nová nabídka. Zde lze nastavit hlavně upozornění. Tedy to jestli aplikace bude blikat, házet odznáčky a nebo vibrovat. Pokud nechcete, aby Vám něco uniklo, tak doporučujeme všechno zapnout. V našem případě to jsou zelené odznáčky. Kromě toho se v této nabídce můžete také odhlásit a nebo účet úplně smazat. Opět pro lepší ilustraci přidáváme obrázek.

Nastavení aplikace

Kdo mě může najít na Tinderu?

Doporučujeme si rozmyslet, jestli chcete, aby Vás viděl každý. Tento stav je ideální pro ty, kteří hledají někoho nového! Nastavení se nachází v ,,předvolbě objektů´´. Nastavte si požadovanou vzdálenost, věk a zájem a vyberte zda chcete zobrazovat muže nebo ženy.

Nastavení hledání

Jak správně napsat BIO na Tinderu, aby to ostatní zaujalo?

Tak teď už zbývá pouze přidat fotky a něco krátkého o sobě napsat. Co se týče fotek, tak mrkněte do spodní části našich stránek a držte se našich rad! Pokud budete psát něco o sobě pište pravdu a jenom pravdu! Hlavně krátce a zajímavě. Musíte se vejít do 500 znaků! Tak to berte už od začátku v potaz a nezapomeňte na to. Nastavte si také své zájmy. Znáte to! Společné věci se přitahují.
Nastavení osobních údajů na Tinderu

Placené prémiové funkce na Tinderu

Prémiové funkce na Tinderu jsou placené funkce, které umožňují uživatelům přístup k dalším funkcím a vylepšením v aplikaci Tinder. Existují dva druhy prémiových funkcí: Tinder Plus a Tinder Gold.

Tinder Plus je placená verze aplikace Tinder, která obsahuje následující funkce:

 • Přístup k „Pasáži“: tato funkce vám umožňuje procházet profily uživatelů, které jste již odmítli nebo které jste přeskočili, a případně je přehodnotit.
 • Možnost „Swipe“ bez omezení: tato funkce vám umožňuje odeslat „rádce“ bez omezení počtu denně, což může pomoci zvýšit vaše šance na seznámení.
 • Možnost nastavit „Swipe“ na celosvětovém území: tato funkce vám umožňuje odesílat „rádce“ uživatelům z celého světa, což vám otevírá možnost seznámení s lidmi z jiných zemí.
 • Možnost „Swipe“ v „Pasáži“ bez omezení: tato funkce vám umožňuje procházet profily v „Pasáži“ bez omezení počtu denně, což může zvýšit vaše šance na seznámení.

Tinder Gold je další placená verze aplikace Tinder, která obsahuje všechny funkce Tinder Plus a navíc následující funkce:

 • „Představení“: tato funkce vám ukazuje profily uživatelů, kteří vás již odeslali „rádce“, takže můžete vědět, kdo se vám líbí, a můžete se s nimi seznámit.
 • „Přístup k pokladům“: tato funkce vám poskytuje přístup k exkluzivním funkcím a výhodám, jako je například možnost „Swipe“ bez omezení po celém světě nebo možnost nastavit

Vaše nejčastější otázky

Jste pro nás jako naši čtenáři důležití a naším cílem je Vám vždy pomoci. Z oficiálních stránek jsme opět vybrali nejzajímavější otázky a odpovědi na téma „Můj profil a jeho nastavení“.

Jak připojím svůj Spotify účet ke svému profilu?

Propoj svůj účet na Spotify se svým profilem na Tinderu, abys prezentoval/a své oblíbené hudebníky a mohl/a se podívat na umělce, které sis oblíbil/a spolu s ostatními uživateli Tinderu.

 1. Otevři aplikaci Tinder pro iOS nebo Android
 2. Klepni na ikonu profilu v horní části hlavní obrazovky
 3. Klepni na ikonu tužky nebo na odkaz Upravit profil
 4. Sjeď dolů na Mí oblíbení umělci na Spotify
 5. Klepni na Přidat Spotify na můj profil

Propojení Tinderu a Spotify je možné na všech 59 trzích, kde funguje Spotify.

Jak připojím svůj instagramový účet ke svému profilu?

Tak to by bylo. Věříme, že si snadno najdete nějakou svojí lásku. Doufáme, že jsme Vám dnešním článkem pomohli a pokud se Vám líbil sdílejte ho. Děkujeme!