29 Srp

Academic singles – Seznamka pro vzdělané | Recenze

Academic Singles matchmaking webové stránky a aplikace Academic Singles, které byly spuštěny v roce 2005, se prosadily jako oblíbená volba pro vzdělané nezadané. Její cílovou skupinou jsou lidé, pro které jsou intelektuální schopnosti a dosažené vzdělání žádoucími vlastnostmi partnera.

Stránky používají vědecký systém párování, který pomáhá lidem s podobnou akademickou a intelektuální úrovní najít jeden druhého. Tento systém je založen na rozsáhlém a pronikavém dotazníku, který má pomoci určit, o jakého partnera a vztah máte zájem.

Od domovské stránky až po zásady ochrany osobních údajů je zde jen velmi málo detailů ponecháno náhodě, což může být důvod, proč se Academic Singles může pochlubit 40% úspěšností. Nejedná se však o stránky pro známosti na jednu noc nebo příležitostné randění; intelektuálové a akademici, kteří stránky používají, hledají smysluplné a dlouhodobé vztahy.

Vzhledem k tomu, že důležitou součástí seznamovacích webových stránek Academic Singles a aplikace Academic Singles je vzdělání, zjistíte, že většina uživatelů je ve věku od 30 do 50 let. Poměr uživatelů mužského a ženského pohlaví je však neobvykle poměrně vyrovnaný.

Academic Singles je s téměř 200 000 intelektuály a akademiky, kteří se již zaregistrovali, a spoustou nových přihlášených každý den jednou z nejoblíbenějších seznamek pro vzdělané nezadané. Potřebujete však k jejímu používání doktorát? Naše podrobná recenze Academic Singles ji podrobuje zkoumání.

Registrace na Academic Singles

Doba potřebná k registraci: 8 minut

Vzhledem k tomu, že Academic Singles se zaměřuje na vzdělané nezadané, je proces registrace mnohem delší, než byste mohli očekávat od jiných seznamek. Na vyplnění dotazníku si nechte alespoň čtvrt hodiny. Proces registrace však lze rozdělit do pěti jednoduchých kroků:

 1. Nejdříve to nejdůležitější:
  Přejděte na domovskou stránku a uveďte své pohlaví a pohlaví hledaného partnera.
 2. Zaregistrujte se:
  Přidejte svou e-mailovou adresu a zvolte si vlastní heslo nebo použijte heslo navržené stránkou.
 3. Registrace je zdarma:
  Stiskněte tlačítko „Zaregistrovat se zdarma“.
 4. Vyplňte dotazník:
  Budete přesměrováni na dotazník, jehož vyplnění zabere přibližně 15 minut.
 5. Prohlédněte si svůj profil:
  Po dokončení budete přesměrováni na nově vytvořenou profilovou stránku a můžete začít hledat protějšky.

Vědecký systém porovnávání se spoléhá na naprostou upřímnost, aby vám našel kompatibilní protějšek. Vaše protějšky neuvidí vaše odpovědi, takže se raději snažte říct pravdu, než abyste se snažili poskytnout odpovědi, které si myslíte, že ostatní uživatelé chtějí vidět.

Jak je to s placeným členstvím na Academic Singles?

Na rozdíl od mnoha stránek tohoto druhu, jak Academic Singles dohazování webové stránky a Academic Singles aplikace nabízejí některé dobré bezplatné služby. Nenabízejí vám sice přístup ke všemu, co stránky nabízejí, ale je toho dost na to, abyste se v nich dobře zorientovali a zjistili, zda se vám jejich fungování líbí.

Registrace na Academic Singles je zdarma, stejně jako test osobnosti, kterého se účastní všichni členové, ať už platí, nebo ne. Kromě toho budete mít možnost procházet profily ostatních uživatelů a získávat shody. Pokud však chcete své seznamování posunout na vyšší úroveň, budete potřebovat placené předplatné.

Zaplacením se připojíte k řadám intelektuálů a akademiků, kteří jsou členy Academic Singles, a získáte přístup k řadě dalších služeb:

 • Možnost prohlížet si fotografie těch, s nimiž jste byli spárováni. Inteligence a akademické vzdělání jsou sice důležité, ale do rovnice je třeba dosadit také fyzickou přitažlivost.
 • Možnost posílat neomezený počet zpráv a číst všechny zprávy, které vám byly zaslány.
 • Můžete vidět, kdo navštívil váš profil, což vám umožní udělat první krok, pokud chcete.
 • Uživatele, kteří se vám líbí, si můžete přidat do seznamu oblíbených.

Na kolik Vás tedy členství vyjde?

Zatímco používání bezplatných služeb může být dobrým způsobem, jak se s webem seznámit a zjistit, jak se cítíte, vstup jako placený člen je jediným způsobem, jak využít všech výhod, které nabízí. Na výběr jsou tři platební plány:

Cena za měsícCelkem
Basic (3 months)$54.9 $164.7
Classic (6 months) $39.9 $239.4
Committed (1 year) $24.9 $298.8
Přehled cen placeného členství na Academic Singles

Uživatelské profily

Díky tak rozsáhlému dotazníku vás možná nepřekvapí, že profily uživatelů jsou mnohem informativnější než ty, které najdete na běžných seznamkách. Kromě toho je u každého uživatele jasně zobrazena úroveň kompatibility, takže si můžete udělat představu, zda štěkáte na ten správný strom, nebo ne.

 Shrnutí – výhody a nevýhody

Co se nám líbíCo se nám nelíbí
Registrace zdarmaAutomatické obnovování předplatného
Osobnostní test pro lepší nalezení partneraZrušení členství pouze pomocí zaslaného dopisu nebo faxu
Posílání zpráv zdarma pro ženyPouze jeden způsob platby
Shrnutí výhod a nevýhod seznamky Academic Singles
Rate this post