14 Kvě

Rande na koupališti? Stručný návod

Léto sice ještě není v plném proudu, ale pomalu ale jistě již začíná. Dnes Vám představíme  totiž typy, jak zvládnout rande na koupališti. Má to smysl nebo ne? Je koupaliště vhodné pro první rande? Na tyto a ještě další zajímavé otázky najdete odpovědi v našem článku.

Kam bychom tak mohli jít na rande?

Panují-li horké dny tak je přece naprosto zbytečné se někde pařit. Nevíte kam pořádně zajít a kino už jste zvolili několik dní před tím? Napadlo Vás někdy zajít na koupaliště? Na koupališti se krásně osvěžíte a navíc i krásně opálíte. Možná by bylo nejlepší na rande zvolit spíště přírodní koupaliště. Vezmete si deku, malé občerstvení, limonádu a hned máte piknik spojený s příjemným osvěžením u vody. Vaše drahá polovička by tento skvělý nápad v horkých dnech jistě ocenila.

Rande na přírodním koupališti

Rande na přírodním koupališti

Alternativou jsou k přírodnímu koupání aquaparky, kde si užijete spoustu zábavy. Počítejte ale stím, že rande nebude již tak intimní. Za nás tedy jasně vítězí koupání v přírodě 🙂

Výhody a nevýhody rande na koupališti

Pokud jste opravdu na úplném začátku, kdy se stále ještě poznáváte, možná Vám rande na koupališti odhalí konečně i jiná místa, která byste si přáli už delší dobu konečně zahlédnout.  Je to chytrý způsob a zároveň nenápadný, jak si druhého dostatečně prohlédnout bez běžného oblečení v celé své kráse a bez přebytečného make-upu.

Proč by taky ne? Není na tom nic špatného a pokud Vám na tomto zrovna nezáleží, máte o starost méně a tím pádem i Vaše polovička. Spousta lidí se za své tělo stydí, ale často naprosto úplně zbytečně. Vůbec se tím nezatěžujte! Už jen to, že Vás dotyčný nebo dotyčná pozvala na rande, tak určitě si kvůli tomuto detailu nebude lámat hlavu.

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a že své randění alespoň troščku ozvláštníte. My už jdeme spát tak se mějte hezky a budeme se těšit u dalšího článku.

Rate this post