21 Úno

Rande na slepo? Co od toho očekávat?

Dnešní doba je taková, že nikdo nechce zůstat pozadu a snaží se držet krok s okolím. Většina z nás, ale nechce pouze držet krok, ba naopak být vepředu před ostatními. Dnešním tématem bude rande na slepo! Co od toho očekávat? Je to risk, který přinese zisk nebo ne? Pojďme se na to společně podívat.

Jak vůbec takové rande na slepo vznikne?

Tak už od názvu se jedná o rande, které stojí na očekávání a nejistotě. Vzniká především prostřednictvím internetu. Různými inzeráty a seznamkami se to tu jen hemží a Vy nevíte, kam dříve nakouknout. Je tu však otázka. Pouštět se do něčeho takového nebo být opatrnější ?

Na co si dát pozor?

Již od útlého věku nás maminky a tatínkové napomínali, že se nemáme bavit s cizími lidmi a nikam nechodit s někým, koho vůbec neznáme. Tady ale vznikl jakýsi zlom a lidé se rozhodli jít proti srsti.

  • Myslete na to, že na internetu se potulují lidé, kteří Vás nalákají na pochybné a nepravé údaje o sobě (fotografie, věk atd.)
  •  Jako další – nehrňte se nikam večer sami do parku nebo někam do prázdných ulic, zajděte mezi lidi. (Co kdyby se něco stalo…)

Veliké dilema je kolikrát i to, že nevíte, jak se poznáte. Doporučujeme si poslat ,,realné“ fotografie pře schůzkou 🙂 – díky tomu se na místě zaručeně poznáte.

  • Nikdy není rozhodně dobré si vzájemně dávat své kontakty na prvním rande. Nikdy nevíte, jak toho ten druhý může využít a přece jenom se znáte jen z virtuálního světa.
  • Když se to vezme z jiné stránky, nenuťte druhému hned na prvním rande své číslo a ulici, kde bydlíte. Pokud nevíte jistě, zda se ještě budete dále scházet, počkejte si ještě raději delší dobu.
  • Pozvete si protějšek hned po prvním setkání domů? Buďte rozhodně v každém případě ostražití! Toho člověka zas tolik neznáte! Nevíte co se může stát.

Doufáme, že se Vám článek líbil. Pokud ho budete sdílet s příteli na Facebooku, Instagramu, Emailem nebo jakýmkoliv jinym zpusobem budeme rádi 🙂

Rate this post