23 Bře

Yutoob.com – písničky, pohádky, videa ZDARMA

Většina z Vás jistě zná populární stránky Youtube. Jedná se o obrovskou databázi nejrůznějších videoklipů, zábavných videí a tutoriálů. Denně stránky používají až sta miliony lidí. V České republice se jedná o jedny z nejnavštěvovanějších stránek – jsou v top 5.

Rozhodli jsme se tedy Vám prostřednictvím našich stránek portál přiblížit. Chceme Vám ukázat, jaké možnosti Vám jako českému uživateli mohou přinést.

Stránky naleznete na internetové adrese www.youtube.com. Po otevření se octnete na hlavní stránce, kde na základě Vaší geolokace uvidíte to nejlepší, co se líbilo lidem například ve Vaší zemi.

Pokud jste na stránkách noví a nemáte zde vytvoření účet, tak doporučujeme si ho vytvořit. Nechce se nám to moc rozepisovat, tak jsem trošičku zapátrali na internetu a našli jsem pro Vás detailní návod – http://www.zutub.cz/registrace-na-youtube/.

České písničky zdarma

Možná si říkáte, co s takovou registrací získáte! Předně hlavně svůj účet na Youtube, kde si budete moci přidávat nejrůznější videa do oblíbených, hodnotit je a komentovat. Věřte nám opravdu to stojí za to.

No nyní pojďme přejít k tomu, co český uživatel na stránkách může nalézt! Především jsou je to česká hudba. Věřte nám najdete zde doslova hity Vašeho mládí! Uvedeme příklad za všechny. Zkuste si pustit tento mix českých písniček.

Tak co na něj říkáte podle nás to je opravdu parádní. Pokud byste chtěli vyhledat další slavné české umělce, tak do vyhledávacího okna zadejte jejich jmeno nebo název díla.

Viralbrothes – fenomén

Určitě jste o nich již slyšeli. Viralbrothers. Nezbední kluci co dělají kraviny a živí se tím. Jsou opravdu megazábavní a na celém světě mají miliony příznivců. Dalo by se říci, že to jsou nejznámější Češi. Vybrali jsme jejich nejlepší videa, tak tady je máte!!!

Jak se Vám článek líbil? Pokud ano, tak nám zde zanechte komentář – děkujeme!

Vaše reakce zde uveřejníme!!!

  • Váš článek byl moc super – o viralbrothers jsem nevěděla a jsem opravdu jsou to kluci zábavní. Díky moc
Rate this post

2 thoughts on “Yutoob.com – písničky, pohádky, videa ZDARMA

Comments are closed.