17 Led

Goodgame Shadow Kings online hra

Ačkoliv by se mohlo zdát, že už nás herní průmysl nemůže v ničem překvapit a herní základna je více méně vyčerpána, není tomu tak. Studio Goodgame nám to dokazuje už několik let svými povedenými tituly – za zmínku určitě stojí Goodgame Empire, či Goodgame Mafia. Všechny tituly jsou hrány miliony hráčů z celého světa. Nyní přišlo stejnojmenné studio s dalším počinem – Shadowkings.

Nové Goodgame Empire?

Shadowkings je poměrně jednoduchá, nenáročná hra v prohlížeči, kterou si může zahrát úplně každý a dokonce zdarma. Hra je taktéž označována jako nástupce asi nejúspěšnější hry od Goodgame, Empire 2. Mnoho podobných principů hry tomu tak i nasvědčuje. Hra je navíc osazena velmi líbivým grafickým kabátem, na který jsme rovněž zvyklí z ostatních počinů.

Jak je to s příběhem

Co se týče hlavní zápletky, jste vtáhnuti do fantasy země, kde spolu po boku Trpaslíci, Elfové a Lidé (že vidíte podobnost v populárním WoWku?) bojují na straně aliance proti hamižným orkům, kteří pustoší vše, co jim přijde pod ruku. Ve hře se tak setkáte s mnoha postavami, jako je Alvin, Meria, Bombert, či Gorok. Vaším skromným cílem je zastavit orky, ničit jejich tábory a zabránit jim v postupu. Na této cestě samozřejmě budete potřebovat spojence, jež zde budou další hráči z celého světa. Vytvářet přátelství, obchodní vztahy a vzájemně prospěšná spojenectví, je zde více než klíčové.

Herní principy

Co se týče jednotlivých herních principů, na své si přijdou hlavně fanoušci starších titulů, jako je Travian, Divoké Kmeny apod. Hra funguje i na podobném principu políček, vesnic a dokonce zde najdete i mince (reference na zlatky). O výdělek se pak starají především diamanty, které si lze koupit za reálné peníze.

Dostupné na PC i mobilní zařízení

Na závěr dodáme, že Shadoking je dostupný na PC bez jakéhokoliv stahování a úplně zdarma. Slovo „zdarma“ platí i v případě Androidu a iOS, nicméně stahování se zde už nevyhnete a nutné je i trvalé připojení na internet. Přejeme příjemnou zábavu.

Rate this post