30 Zář

Co je to Twich.tv?

Toto téma bude spíše zajímavé pro typy lidí, kteří rádi hrají počítačové hry, či rádi „streamují“ průběh některých her nebo se koukají jak hrají jiní. Jde především o Twitch.tv. Majitelem této komunity je společnost Amazon.com.

Co Twitch.tv vlastně vůbec je a k čemu je dobrý?

Jedná se o portál, kde se živě streamují hry nebo různá jiná videa. Výhodou je živý přenos, a proto se nejvíce používá na herní turnaje. Možností je zde i chatovat (dopisovat) s lidmi, kteří právě streamují. Ve zkratce, jde o celosvětovou komunitu pro hráče.

Výhody portálu

Pokud je někdo opravdu šikovný a zběhlý v hraní her, může si přijít i k pěknému peněžnímu obnosu, přávě díky své velké sledovanosti nebo jak lidé říkají velkému počtu „Follow“, umu nebo že okolí prostě a jednoduše něčím oslovíte, třeba právě vaším stylem. Všichni jsou na stránkách vítáni i ti, kteří teprve začínají a jsou bez zkušeností. Tím se mohou více rozvíjet a dospívat i k lepším výsledkům.

Jak přes Twich vydělávat?

Peněžního obnosu se zde dočkáte i v případě, kdy například hrajete s někým, kdo je opravdu výborný a i to, že se s ním zapojíte do hry, může mít určité plusové body pro Vás. Nikdy ale vše neni jen o penězích. Především jde o zábavu, nové strategie či nové objevy (noví hráči, kteří zaujmou).

Rizika streamování!

V poslední době se v Americe a jiných anglicko mluvících státech rozšířila nová zábava jménem Swatting. O co vůbec jde? Swatting je činnost, při které člověk nějakým způsobem zjistí adresu streamera, zavolá policii na to dané místo stylem takovým, že se zrovna tam koná nelegální činnost a tím pádem může způsobit hráči velké problémy! Nejenom, že hráč nebo streamer musí zaplatit za výjezd zásahové jednotky (SWAT), ale je i nucem odejít ze svého domu na policii, aby celou situaci vysvětlil na příslušných úřadech.

Například, Server National Report.net nedávno informoval o případu patnáctiletého chlapce z Kalifornie, který se stal prvním a opakovaným pachatelem odsouzeným za Swatting na 25 let. Celá situace dopadla nejhůře jak mohla. Tím Vás nechceme od ničeho odrazovat, ale pouze jen varovat.

Věříme, že Vás tento článek o Twitch.tv nějakým způsobem zaujal a pověděl Vám mnoho důležitých informací, které lze uplatnit.

Rate this post