4 Led

Whatsapp ke stažení zdarma do mobilu a pc

V současné době se rychle mění priority společnosti z přežití na nutnost komunikace v jakékoli chvíli a s kýmkoli člověk chce. Této poptávce odpovídá nabídka právě nabídkou různých komunikačních zařízení a aplikací, které umožní dosáhnout kýžené komunikace kdykoli. Jednou z takových aplikací a také jednou z nejpoužívanějších na trhu i přes tvrdou a početnou konkurenci je WhatsApp Messenger.

Whatsapp ke stažení na všechny platformy

Tato aplikace je k dispozici na většině internetových obchodů, jako například obchod pro mobilní telefony s operačním systémem Blackberry, obchod aplikací pro mobilní telefony s operačním systémem iOS, obchod aplikací pro mobilní telefony s operačním systémem Android, obchod aplikací pro mobilní telefony s operačním systémem Symbian a jako jeden s dalších shopů – obchod aplikací pro mobilní telefony s operačním systémem Windows Phone. Pro zjednodušení přidáváme odkazy ke stažení.

Samozřejmě, že pro všechny platformy je aplikace zdarma a platíte pouze za 1 rok používání symbolický 1 $. Což je směšná částka, když si uvědomíte, kolik ušetříte díky Whatsappu peněz.

Komunikace zdarma a bez zábran

Posílání zpráv bez potřeby mobilního operátora (ovšem pokud není potřeba pro Vaše připojení k internetu) nebylo nikdy jednodušší. Právě WhatsApp Messenger nabízí neomezené zasílání jakékoli množství zpráv komukoli, kdo také oplývá touto skvělou aplikací. Aplikace funguje díky internetovému připojení, tudíž je nutné mít k používání této aplikace připojení k síti Wi-fi či připojení díky 3G nebo 4G. Nejlepší kombinací pro používání WhatsApp Messengeru je vlastnictví mobilního telefonu s operačním systémem, stejně tak i tablet s operačním systémem a také stolní počítač či notebook, na který je také možné aplikaci nainstalovat. Poté byste byli neustále ve spojení se svými přáteli, jelikož by byly pokryty všechny systémy pro komunikaci, které máte k dispozici.

První rok zdarma – za každý další 1 $

I přesto, že je aplikace WhatsApp Messenger nabízena zdarma, je po roce jejího používání nutné zaplatit drobnou částku 0,99 USD a poté každý další rok, kdy ji chcete používat. Tato částka je vskutku směšná oproti nákladům, které ušetříte díky této aplikaci, protože zcela nahrazuje běžné SMS textové zprávy, za které byste při stejném množství odeslaných zpráv zaplatili vskutku mnoho peněz. WhatsApp Messenger Vám skutečně dodá pohodlí a komfort, který byste od podobné aplikace čekali.

Shrnutí na závěr

Výhody

  • Dostupnost na všech platformách
  • První rok zdarma
  • Široká uživatelská základna
  • Kvalitní technické zázemí
  • Ochrana dat

Nevýhody

  • Není dostupný na stolní počítače (zatím)
  • Koupil ho Facebook
  • Roční poplatek 1 $

Nevýhody jsou spíše sporadické. Aplikaci Vám rozhodně doporučujeme

Rate this post

One thought on “Whatsapp ke stažení zdarma do mobilu a pc

Comments are closed.