4 Led

Viber pro pc ke stažení zdarma

Pokud jdete s dobou, nejste pozadu ohledně nejnovějších technologií a vlastníte mobilní telefon s operačním systémem (takzvaný chytrý telefon), který dokáže spouštět nejrůznější rozmanité aplikace, které jsou k dispozici právě pro určený operační systém, kterým oplývá Váš mobil, je tento článek právě pro Vás. Chcete být stále k dispozici ostatním a mít také k ostatním přístup? Chcete komunikovat prostřednictvím volání či textových zpráv a zároveň byste rádi posílali různé obrázky či jiné soubory, jako jsou třeba videa a to vše jen v rámci jedné jediné aplikace? Proto na trhu mobilních aplikací pro smartphony existuje aplikace Viber.

Viber – komunikujte bez omezení

Aplikace pro většinu operačních systémů jménem Viber, kterou naleznete ve většině internetových obchodů pro mobilní telefony, tablety a dokonce i PC, je perfektní náhražkou klasického telefonování, klasických textových zpráv a dokonce i MMS zpráv. Jelikož je nutností mít pouze 3G připojení nebo připojení přes Wi-fi, aplikace funguje právě díky připojení k internetu. Není tak nutné utrácet velké sumy za různé nevýhodné tarify, jejichž výběr naleznete u našich operátorů.

Volejte i do mobilních sítí – Viber Out

Viber se samozřejmě chce dostat do povědomí co největšího možného okruhu lidí, kteří vlastní mobilní telefon, PC nebo aspoň tablet. A tak přišel logický tah, který Viber dostává do konfliktu s další konkurencí a nejen konkurentů v podobě další obdobných aplikací, ale právě mobilních operátorů. Viber tedy přišel s novinkou, kterou nazval Viber Out. To umožňuje komunikaci do různých mobilních sítí za sníženou sazbu oproti sazbám právě konkurenčním mobilním operátorům. Viber Out není ale přílišnou novinkou, jelikož na podobné bázi fungují i různé další aplikace typu Skype a podobně. Viber si tedy i přes svou jednoduchost a univerzálnost musí stále dávat pozor na konkurenci, která jen čeká na jeho chybu, aby jí mohla využít.

Kde aplikaci stáhnout zdarma

Viber je ke stažení zdarma a českém jazyce ve většině internetových obchodů, jak již bylo výše několikrát zmíněno, a rozhodně Vám ušetří mnoho času i peněz. Dokonce si ho může stáhnout i přímo na Váš stolní PC či Mac.

Pojďme si to vše shrnout

Výhody

  • Široká uživatelská základna
  • Jednoduché používání
  • Dostupnost na všech platformách
  • Lokalizace do češtiny

Nevýhody

  • Podle nás snad Viber ani žádné nemá!

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil. Po představení již několika sociálních sítí a samotného Tinderu to je dle našeho názoru další kvalitní článek!

Rate this post