3 Led

Facebook messenger – přihlásit se na svůj

Facebook je jeden z nejskloňovanějších názvů posledních let. „Modrý ďábel“, Mark Zuckerberg, který Facebooku položil základy a nadále mu s chutí šéfuje, započal doslova boom sociální komunikace, která je jednoduchá, přístupná z jakéhokoli místa na světě, které oplývá internetem a je možné se díky němu bavit v reálném čase a ne tak, jako u mailu nebo jiných bývalých sociálních sítí čekat dlouhé hodiny či dny na odpověď z druhé strany, kde nebyla ani jistota, že si dotyčný adresát zprávu přečte. Přednosti této nejužívanější sociální sítě jsou určitě jednoduchost a přehlednost a právě k dosažení ještě většího komfortu a jako odpověď na současný boom smartphonů se Facebook dostává i na mobilní obrazovky ve formě takzvané aplikace Facebook Messenger.

Ke stažení v Google Play i Apple Store

Protože se chce Facebook dostat ke svým uživatelům co nejblíže a chce, aby ho měli stále při ruce, vývojáři této společnosti vytvořili přehlednou a jednoduchou aplikaci Facebook Messenger. Tato aplikace umožňuje již po pár kliknutí na Vaši dotykovou obrazovku se dostat do konverzace s Vašimi přáteli na Facebooku. Nicméně, na trhu jsou také různé operační systémy chytrých mobilů, tudíž je Facebook Messenger k dispozici jak v Google Play obchodě, ve kterém je umožněno vlastníkům telefonů s operačním systémem Android stahovat různé aplikace, hudbu, elektronické knížky a tak dále, tak i v obchodě Apple Store, který oplývá stejnou nabídkou služeb, jako Google Play, avšak je k dispozici uživatelům operačních systémů, které vytvořili vývojáři společnosti Apple Inc.

Pohodlí na prvním místě

Jistě jste uživatelé Facebooku a tak by jste k němu chtěli mít přístup, kdy si jen vzpomenete a kdy se Vám zachce. To právě Facebook Messenger umožňuje, tudíž nebudete muset nutně vyhledávat nejbližší počítač, aby jste se mohli podělit prostřednictvím konverzace o různé zážitky. Samozřejmě – i Messenger funguje pod podmínkou připojení k internetu, jelikož tak se připojíte a pak Vám již nic nebrání ve Vašem nekontrolovaném sdílení toho, co chcete.

 

Rate this post

2 thoughts on “Facebook messenger – přihlásit se na svůj

  1. Pingback: Viber pro pc ke stažení zdarma

Comments are closed.