5 Pro

Twoo seznamka – registrace a přihlášení

Rádi poznáváte nové lidi a hledáte partnera či partnerku? Dnešním tématem bude totiž seznamka Twoo. Jak se do seznamky registrovat a přihlásit, se Vám budeme snažit vysvětlit a pomůžeme i k dalším krokům k začátkům využívání portálu.

Twoo seznamka

Pokud jste do teď neslyšeli o tomto druhu seznamky, prozradíme Vám ty nejzákladnější informace. Jedná se především o moderní novodobou seznamku, ve které máte možnost se seznámit s novými lidmi z celého světa. Nachází se zde mnoho nových a vylepšených prvků, aplikací, jež můžete na Twoo využívat. Jesltiže hledáte někoho, kdo by Vám mohl být podobný, k tomu slouží právě krátké testy, které následně vyplníte a tak zjistíte, kdo další vyplnil test podobně jako vy – objeví se Vám různé profily lidí. I když existuje spousta jiných alternativ k seznámení, tato je jedna z těch lépe zpracovaných a propracovanějších.

Jak se registrovat a přihlásit?

Jedním z nejdůležitějších bodů, jak se vůbec začleníte do seznamky je ten, že se musíte zaregistrovat. Na stránkách twoo.com – jako hlavní stránce pro registraci, se Vám objeví registrační formulář. Jednoduše zadáte jméno, pohlaví, věk, město ve kterém žijete, aktuální e-mailovou adresu a nakonec i heslo. Poté stačí jen chvilku čekat, až Vám Twoo zašle na e-mail odkaz, jímž potvrdíte svou registraci.

Hned jak se dostanete na Váš profil, bude po Vás žádána fotografie. Součástí profilu bývají i různé detailnější informace o Vás. Co se týká hlavní stránky, máte povolení prohlížet profily jiných lidí, se kterými si myslíte, že byste se mohli spřátelit.

Další způsob registrace

Jedná se o způsob registrace přes sociální síť, facebook. Nebudete se muset přihlašovat a registrovat k sociálním sítím 2x, ale jen jednou. Jde o jednodušší způsob, který využívá zřejmě již více lidí. Ušetříte čas a pomocí synchronizací svých kontaktů se můžete vzájemně přidávat  i na facebooku.

Doufáme, že se Vám dnešní článek líbil a pokud ho budete sdílet se svými přáteli, tak budeme jenom rádi.

Rate this post

3 thoughts on “Twoo seznamka – registrace a přihlášení

Comments are closed.