27 Lis

Mladí, krásní a bohatí? Dnes si představíme fotomodela Jana Hrdličku

Přejeme krasný podvečer. Opět, skoro jako každý pátek, jsme se toulali pražskými ulicemi a hádejte, co se stalo. Kroutíte hlavou a říkáte si, že asi nic mimořádného? Chyba! Opak je pravdou. Ano, opět jsme natrefili na někoho populárního. Uděláme dnes radost spíš fanynkám, protože holky na tohle jste přesně čekaly. Přinášíme Vám dnes rozhovor Janem-Hrdlou-Hrdličkou!!!

Pokud sledujete naše stránky pozorně, tak Vám určitě neutekl první článek, kde jsme zrovna zastihli na Václavském náměstí dvě krásné slovenské ženy – (článek zde). I přesto, že jsme jen zveřejnili jejich fotku a dali jim prostor, Vás věrné čtenáře pozdravit, měl článek nevídaný úspěch. Hned několik z Vás článek sdílelo na Facebooku a objevilo se i pár komentářů od mladých mužů, kteří by rádi dívky více poznali.

Ano, my víme, malinko jsme odbočili od tématu a vy se už nemůžete dočkat, co nového se o Honzovi dočtete.

Fotky z akce Blogerka roku 2015

Jan Hrdlicka na Blogerka roku

Ahoj :), tak jdeme na to. Krátce se nám představte – vždyť to znáte…

Okey tak já asi začnu. Jmenuji se Jan Hrdlička a kámoši mi říkají Hrdla. No žiji v Olomouci, tak na 20 procent 😀 a zbytek času trávím v Praze – takže jsem tam prakticky furt. V současné době dokončuji poslední ročník gymnázia s jazykovým zaměřením a už se fakt těším na maturitu. No a co dělám rád ve svém volném čase? Napadají mě 4 věci – modeling, cestovaní, kamarádi a kávičky!

Adele

Ahoj, jmenuji se Adele a narodila jsem se v Ústí nad Labem a opravdu to není to nejošklivější město v Česku. Možná byste se divili, ale je celkem i pěkné. Aktuálně bydlím a studuji v Praze na Vysoké škole regionálního rozvoje. Kromě školy je mojí velkou vášní móda. V současné době mám i svojí brigádu snů – jsem ve Fashion týmu obchodního domu Van Graff.

Super, díky! Přejděme teď trošičku k módě. Musíme říci, že Vám to opravdu sluší. Skoro by se dalo říct, že záříte. Prozradíte nám, kde nakupujete? Potrpíte si na značkové oblečení? Kde hledáte inspiraci?

Honza

Nejradši nakupuji v Zaře a Topshopu. V mém šatníku se dají objevit dražší kousky například M.Kors, Balmain atd., ale také například alternativnější oblečení, jako je hnědá bunda po dědovi (50 let stará) ze surové kůže. Rád tyto 2 druhy oblečení kombinuji 🙂

Zahraniční fashion Youtuberi jsou asi mým největším vzorem, ale dokáží mě inspirovat i náhodní kolemjdoucí.

Adele

Já nakupuji hlavně přes internet! Nemusím obíhat každý obchod zvlášť  a ráda nakupuji z postele, přikrytá dekou a s grankem v ruce. Dle mého názoru, ne vždy značka odpovídá kvalitě – když se mi něco líbí, prostě si to koupím a nemusí to být značkové.

Pro inspiraci čtu módní časopisy a chodím na modní přehlídky 🙂

Hale možná jsem trochu drzý, ale nedá mi to sorry! Co vy dva? Chodíte spolu?

Honza

Ne – bohužel. Co nadělám? 🙁

Adele

😀 já tě prostě miluju!

No teď jste mě tedy pobavili 😀 – lepší odpovědi jsem snad ještě na tuhle otázku nedostal. Jak se Vám vůbec líbila Blogerka roku 2015?

Honza

Organizace za jedna! Žádný fronty u vchodu a ani u šaten. Líbilo se mi, že tam nebyli lidi z civilu, ale převážně nominování a známé tváře z branže. Co se týče vyhlašování, tak to mě trošičku zklamalo, uteklo totiž hrozně rychle. Pokud bych měl pár věci vyzdvihnout, tak jednoznačně DJe, speciální hosty a kapely.

Adele

Akce se mi líbila, i když se mi zdála poměrně krátká. Program byl velice pestrý, vystoupení kapel nemělo chybu a třešničkou na dortu se pro mě stal skvělý moderátor.

Máte v plánu jít na podobnou akci v nejbližší době? Pokud ano, na jakou?

Honza

To Vám teď asi nedokážu říci. Žádnou pozvánku jsem zatím nedostal a já stejně tyto návštěvy neplánuji dopředu.

Adele

Začátkem prosince navštívim hotel Grandior, kde bude předávání cen. Jinak nic v podobném duchu neplánuji asi.

Super díky moc za rozhovor a na závěr, co byste vzkázali našim čtenářům? 

Honza

Dovolím si citovat mého oblíbeného návrháře „Móda nemusí být nutně povrchní. Rozhodně není o značkách..je to o něčem jiném, co vychází z vás samotných.“ – Ralph Lauren

Adele

My ženy potřebujeme krásu, aby nás muži milovali, a hloupost, abychom milovaly my je.“ – Coco Chanel

Tak to je vše. Děkujeme moc Honzovi a Adele za rozhovor. Pokud Vás zaujali a chcete je i dále sledovat, tak níže přidáváme odkazy na Facebook a InstagramProfily na FacebookuLogo Facebooku

Profily na InstagramuLogo instagramu

Profily na Snapchatsnapchat-logo-app-store

  • Johnnyhrd
  • adelesistik

 

Rate this post