24 Pro

Agario.io – online hra zdarma

Jestliže se nudíte, nemáte co dělat a hlavně nevíte co dělat, máme tu pro Vás jeden z typů zábavy. Pokud rádi hrajete hry, ať už na počítači nebo na mobilu, tahle hra zaručeně zabaví snad každého. Ano, dnes se budeme bavit přesněji o hře Agar.io. Podělíme se s Vámi o to, o co ve hře jde, jak přibližně vypadá, a jak ji hrát. Narazíme i na různé triky a tipy.

Agar.io

Je pravda, že někdo hraní her moc nezastává, kvůli agresivitě, krvi a nevhodným slovům či vzhledu hry. Agar.io o něčem takovém absolutně není. Pokud tuto hru začnete hrát, jistě Vás velmi překvapí, jak je chytlavá. Hlavně je zdarma. Nebude se Vám chtít od ní jen tak odejít. Jedná se především o multiplayerovou hru, kde vlastně nehrajete proti počítači, ale právě proti jiným lidem z celého světa, kteří jsou tam zaregistrováni stejně jako Vy. Je představována jako nejnovější a nejpopulárnější hra tohoto roku.

Hrajte online agar.io

Co je Vaším cílem?

Existuje mnoho her, které jsou takto ztvárněny a za stejným účelem. Ale pokaždé mají jiný vzhled, ovládání a hlavně formu. V této hře začínáte jako malinká buňka a budete mít možnost se s ní pohybovat po hrací ploše. Přesněji, okolo Vás budou další buňky, i větší, které se Vás budou snažit pohltit. Vašim úkolem je pro výhru právě požírat ostatní buňky okolo sebe, ale pozor! Musí být menší než jste Vy sami. Tím pádem, abyste přežili, musíte se vyhýbat buňkám větším než je Vaše buňka. Pokud pohltíte buňku jinou, pokaždé budete růst a budete se posouvat výše po žebříčku vysokého skore. Další upozornění je takové, že pokud vyrostete, o něco málo se Váš pohyb zpomalí a už to začne být opravdu napínavé.

Herní módy a tip

K větší pomoci a orientování, pokud jste nováčci v této hře, existují právě i různé herní módy. Jejich principem je například, že jsou díky FFA všichni proti všem. Dalším je kupříladu Party, kdy hrajete jen se svými přáteli a pak Teams, kde jste rozděleni do 3 týmů. Nezdá se to, ale opravdu se nebudete nudit. Narazili jsme i na jeden z tipů, jak být ve hře dobří. Příkladem je právě to, když uvidíte protihráče, který je o moc větší než jste Vy, ale kolem sebe má buňky menší než jste Vy. To se naskýtá příležitost, že pohltíte ty menší a až dosáhnete větší velikosti než protihráč, snězte ho a máte vyhráno.

Přejeme příjemné prožité vánočních svátků – hlavně klid mír a pohodu.

Rate this post