14 Led

Twinstrangers – Najděte své dvojče!

Určitě se Vám někomu už stalo, že si s Vámi někdo někoho spletl. Byli jste si s daným člověkem velmi podobní, skoro, až jako byste byli dvojčata. Zkoušeli jste však vyhledat nějaké jedince, které absolutně neznáte, ale přesto jste si podobní? Proto slouží právě založená stránka Twinstrangers.

Něco málo o Twinstrangers

Pro začátek je opravdu zajímavé, jak tyto webové stránky vznikly. Muži bývají mnohonásobně zvědaví, a proto si řekli, že určitě existuje větší šance najít svého dvojníka. Poroto se rozhodli založit tyto stránky, aby mohli dokázat, že se nejedená jen o pouhé procento lidí, kteří si jsou podobní. Umožnili tím i setkání mezi lidmi podobnými si sami sobě, což je opravdu nápadité.

Jak Twinstrangers funguje?

Jak už jsme naznačili, napomáhá lidem s hledáním svého dvojníka. Proto je důležité nejdřív stanovit kritéria pro lepší a jednodušší hledání. Nejdůležitějším krokem k těmto úkonům je registrace. Pro registraci vyplně kolonky s přezdívkou a heslem. Další prioritou je vyplnění Vašeho jména, příjmení, Váš kontaktní e-mail – na kterým pak budete komunikovat s podobným, vyplníte město a zemi, ve které žijete. Dále vyplníte datum narození a určení, jestli jste muž či žena.

Následující kroky, jsou o něco více zajímavější. Jedná se totiž u o Vaši vnější osobnost. Začíná to určení Vašeho tvaru obličeje. Máte vybrat z několika uvedených možností. Krokem druhým, je určení typu obočí. Vemli zajímavě jsou tu uvedeny i tvary očí, které samozřejmě vyberete Vám nejvíce podobné. Předposlední krok se vyznačuje tvarem nosu a poslední jsou ústa. To vše je nezbytné pro hledání Vašeho dvojčete. Tyto všechny kritéria systém analyzuje a zpracuje. Po zpracování by měl vyjít přibližný výsledek, výsledek  Vám podobných lidí. Není zapotřebí zasílat vaši fotografii předem. Stačí, pokud si budete chtít tuto náhodu nějak zaznamenat a s „dvojčetem“ si spojit fotku pro lepší bez rozdílnou viditelnost.

Věříme, že Vás tento článek zaujal a zkusíte si tuto aplikaci osobně. Jestliže máte nějaké podobné zkušenosti s jinými stránkami či způsoby, nebojte se to vše napsat do komentářů pod článek.

Rate this post