15 Led

Nízké sebevědomí a problémy ve vztazích?

Jste muž? Máte partnerku? Určitě znáte ten pocit když křičí víc a Vy jí to nemůžete dát! Jste žena? Máte partnera? Tak jistě znáte ten pocit když víte že mu nemůžete dát to, co chce. S tím si problémy nedělejte. Téma dnešního článku bude velice častý problém. Jedná se o nízké sebevědomí a problémy ve vztazích.

Neberte to tak vážně…

Všichni jsme jen lidi a komplex v posteli nebo snad jiný, kterými trpí mnoho mužů a žen, není nic, čím by jsme se měli stresovat. Pokud skutečně máte nízké sebevědomí ve vztahu, je potřeba si uvědomit tu věc, že nikdo z nás není dokonalý a pokud náhodou nejsme schopni uspokojit Vašeho partnera, ještě neznamená, že vztah stojí za starou vyhozenou bačkoru.

Nejdříve se zaměřme na emocionální stránku celé věci. Vztah dvou lidí je o výměně chemických reakcí. Ne o tom, jak máte velkého kašpárka nebo jak moc při aktu křičíte. Pokud spolu jste, určitě je důvod, proč tomu tak je a pokud to není postýlkové skotačení, musí to být něco jiného! Zeptejte se sami sebe, čím byste svou drahou polovičku mohli tak ohromit?

Zkuste se uvolnit

Jak už jsme naznačili, není nutné myslet jen na to jedno. Zkuste nějaké nové zážitky, pokuste se něčím překvapit. Ba i malý dáreček dokáže překvapit nebo společná večeře. Nikdy není nutné se věčně v něčem shazovat. Řekněte si, že to co děláte, je to nejlepší, co umíte. Nemá nikdo z Vás zapotřebí si začít hrát na něco nebo někoho jiného.

Zapřemýšlejte nad tím, co Vás v životě nadchlo, vzpomeňte si na jakoukoliv společnou, příjemnou chvilku, kterou jste spolu strávili. Jestliže ani to nezabírá, už se tu začíná opravdu vyvíjet v problém. Tady už končí veškerá legrace a bylo by dobré si sehnat odborníka, který by Vám se vztahem poradil. Vyslechl by si Vaše konkrétní problémy a našel by s Vámi jiné, lepší východisko.

 

 

Rate this post