29 Pro

Jak správně svádět muže?

Tento článek bude spíš hýbat ženami. Nevíte si rady s muži? Jak na ně? Jak muže správě svést? Rozhodně to není nic, co byste museli studovat několik let či několik hodin. Později zjistíte, že to máte v sobě odjakživa. Přece jenom se Vám pokusíme nahodit několik rad, jak na tyto složité osobnosti.

Ženy jsou také někdy v koncích

Už si dále nevíte rady, jak na muže? Nedělejte si s tím hlavu. Vždy se najde nějaké východisko, které bude mít příznivý účinek. A pokud se tak nestane, svět se nezboří. Ale co je to vlastně takové svádění? Můžeme ho nazvat hrou, která k ničemu nazavazuje. Jedná se o touhu a vzrušení. Každý si to možná vyloží i maličko jinak, ale toto je asi nejbližší k tomuto termínu. Zkuste svádění pojmout jako nevinnou hru.

Jak na svádění?

Zkuste začít něžným vzbuzením zájmu. Trochu se pousmát, zvolit správný pohled na terč a dále se chovat přirozeně. Jestli jste již zájem vzbudili, jste na dobré cestě. Nejtěžším krokem právě bývá vyslovení první otázky. Vydechněte a nebuďte nervózní. Dávejte si však pozor na to, co řeknete. Většinou první reakce bývá nejpodstatnější už v tom, jak budete dále pokračovat či ne. Pokud projeví zájem, už si budete vědět rady. Nebuďte laciné. Není zapotřebí ze začátku hned vytahovat „ženské zbraně“. Né dříve než absolvujete předchozí kroky. Pokud od okolí slýchává některá z Vás, že nemáte na to, abyste svedla nějakého muže, nemáte na to postavu ani vymodelovaný obličej, to hoďte za hlavu. Svádění není jen o vzhledu, buďte přirozené. Přirozená inteligence a humor, jsou osvědčené sváděcí metody, pak už to půjde samo.

Zoufalost Vám přerůstá přes hlavu?

Nedejte se. Máte to v sobě. Jsou tu i odborníci, kteří to ve Vás dokáží probudit, když né Vy. Existují různé kurzy i přírůčky, jak na to všechno vyzrajete. Svádění je postaveno na tréninku a praxi. Rozhodně Vám nezabere nějak dlouhou dobu. Pokud jste zrovna po odmítnutí, nevěšte hlavu. Usmějte se, pozvedněte se nad tím. Právě odmítnutí Vás posouvá o další kus blíže k úspěšnému svádění.

Rate this post

One thought on “Jak správně svádět muže?

Comments are closed.