12 Čvn

Recenze Tindru od slečny Jitky

Seznamky již delší dobu patří mezi nejvyhledávanější a nejnavštěvovanější stránky na  internetu. Ať  už jste z České republiky, anebo z Indie, seznamky jsou populární snad všude na světě!

Proto jsme se rozhodli, že poprosíme jednu mladou ženu – říkejme jí třeba Jitka, aby nám napsala recenzi na populární a oblíbený Tinder.

Recenze aplikace Tinder od uživatelky Jitky

Recenze od Jitky

Tinder je nejpoužívanější seznamovací mobilní aplikace mezi mladými lidmi. Používají jí jedinci s různými zájmy. Někdo hledá úlet na jednu noc, někdo zase nezávazný flirt a jiný zase svou životní lásku. Tinder Vám otevře spektrum možností pro získání toho, po čem toužíte.

Jak aplikace funguje?

Jednoduchost je hlavní předností Tinderu. Hledání protějšků probíhá následovně – pokud vás dle popisu nebo fotografie daná osoba zaujme, můžete provést takzvaný „Swipe“, posunutí prstem na displeji, směrem doprava. Poté už jen stačí chatovat nebo se i přímo domluvit na schůzce.

Pokud provedete „Swipe“ směrem vlevo, danou osobu můžete přeskočit a pokračovat v hledání toho vhodného protějška. Nicméně, to co vypadá na první pohled jednoduše, může být ve zkutečnosti mnohem obtížnější než se zdá.

Vytvoření účtu i samotné používání této aplikace je úplně zdarma. Tím, že vytvoříte účet, dostanete možnost začít brouzdat po dostupných osobách v Tinderu. Hlavní kouzlo Tinderu je ale v tom, že spolupracuje s GPS lokalizací daných uživatelů – Tinder vám ukazuje uživatele, kteří jsou k vám geograficky nejblíže právě na základě zapnuté GPS v zařízení. Někteří každopádně právě proto v Tinderu nenašli zalíbení – být neustále v hledáčku minimálně stovek osob 24 hodin denně pro někoho nemusí být příjemné.

Já sama aplikaci využívám a už jsem se díky setkala s několika zajímavými lidmi :). Sice se z toho zatím nevyklubal žádný vážnější vztah, ale věřím, že se to jednou podaří! Takže pokud ještě teď  váháte, zda do Tindru jít, tak neváhejte! Běžte si pro telefon a aplikaci stáhněte.

Vyzkoušejte Tinder na vlastní kůži!

Abyste mohli tuto aplikaci ocenit co nejvíce, určitě jí sami vyzkoušejte. Věříme, že vás Tinder pohltí do takové míry, kdy jí budete oceňovat jako skvělý zdroj ať  už zábavy nebo vážného seznámení.

Již aplikaci používáte? Jste s ní spokojeni nebo k ní naopak máte oprávněné výhrady? Máte tip na lepší seznamku? Jistě se neváhejte o své zkušenosti a poznámky podělit do komentářů pod článkem.

Děkujeme 🙂

Rate this post