5 Čvc

Jaký je vztah s mladším mužem?

Pokud máte vztah s mladším mužem nebo tento vztah plánujete, dnešní článek je pro Vás jako dělaný. Zaměříme se na toto téma trochu více a odkryjeme několik situací, které mohou v takovém vztahu nastat.

Mladší nebo starší muž – kdo je lepší?

Láska si nevybírá a tím pádem se může stát komukoliv, že se zamiluje do muže, který je vlastně o několik let mladší než Vy. Některé ženy přitahují právě, jinak řečeno, „zajdové“ nebo muži spíše ve zralejším věku s více zkušenostmi. Možná je pro někoho lákavé být s mladším mužem, ale přináší to jistá rizika.

Mladý zajíček

Rizika vstahu s mladším mužem

O takovémto tématu se můžeme bavit dnem i nocí. Každý, kdo takový vztah prožil nebo prožívá má své specifické zkušenosti. Právě z nich jsme se snažili čerpat. Ve většině případech jde o to, že mladší muž se dřív nebo později začne otáčet za ženami své věkové kategorie. Vy se na to budete koukat jen s otevřenou pusou.

Neměli byste se pak divit, mělo Vám to být jasné už od začátku. Možná jste si něco nalhávali a pak se to postupně začalo projevovat. Další nevýhodou je to, že pokud je Váš přítel o dost mladší, vzniká riziko toho, že nebudete zachvíli „in“. On Vás začne kritizovat, že se oblékáte skoro jako kdybyste měla mít po přechodu, začne kritizovat to, jak se vlastně chováte před jeho přáteli, jelikož nejsou v tomto věku zvyklí na jinou věkovou kategorii. No a to bychom mohli pokračovat do nekonečna… .

Pozitiva vztahu

Abychom nepoukazovali jen na samé chyby, přece jen je v něčem výhoda mít mladšího muže. Co se týče postelových hrátek, může Vám v posteli předvést daleko divočejší číslo, než zralý padesátník. Možná je takovýto vztah jen o jednom, ale možná Vás opravdu miluje. Zde jde opravdu jen o to, jak daleko od sebe jste. Pokud jsou to 3 roky nebo 4, zas takový rozdíl by mezi Vámi být neměl.

Měla jste vztah s mladším mužem? Jaké to bylo? Napište nám do komentářů.

Rate this post