30 Bře

Přichází léto a sním i letní lásky

Léto tu je za chvíli, období bezstarostného a uvolněného chování. Dobrá nálada je častější díky krásnému počasí a akcím, které se všude okolo odehrávají. S létem ale přicházejí i letní lásky. Na co si dát pozor a na co naopak přistoupit a léto si užít? Vše se dozvíte v následujícím článku.

Benefity léta

Jak jsme již zmínili, léto dokáže s člověkem dělat divy. Lidé chodí v kraťasech, uplých tílkách a plavkách, téměř nazí. Už to samotné dokáže člověka svést k několika věcem. U slečen jdou konečně vidět jejich křivky a osobitá krása, což postrádáme v zimním období.

Letní lásky

U mužského pohlaví to samé, ale tak ženy jsou ženy. Začínají různé akce, sešlosti, letní párty a festivaly. Seznamujete se s novými lidmi a nakonec zjistíte, jak moc si s tím druhým rozumíte, možná až moc. Takhle to začíná velmi často, ale měli byste si dávat pozor na několik viditelných detailů.

Láska v zahraničí

Co asi nejvíce v letním období zláká? Rozhodně že moře! Pojedete kupříkladu do Španělska a určitě si budete pochvalovat moře, jejich kulturní a přírodní bohatství a nejvíce muže a ženy :). Zrovna v zahraničí to překypuje láskou a flirtem. Procházíte se uličkami a najednou Vás někdo suverénně okřikne v tom smyslu, jak Vám to moc sluší a jste krásní. To v České republice od někoho uslyšíte málokdy.

Flirt snad nikdy nikomu neublížil a zkuste si trošku pohrát, nebylo by však dobré zacházet někam dál. Bylo by hodně komplikací, nakonec byste po kratší dovolené odjížději se zlomeným srdcem a nebo naopak, byste potkali někoho s kým si dokážete představit celý svůj život. Nezapomeňte však na různé zvyky v jednotlivých zemích a jejich mentálního myšlení.

Nepřehánějte to s pitím

Horké období svádí k chutným drikům, pivu a různému druhu alkoholu. Pak to ale často dopadá zle. Necháte se přemluvit k několika věcem, zejména ženy, a zapomenete úplně na bezpečnostní pravidla. Radši si najděte člověka, kterému víte, že můžete věřit a doprovodí Vás 🙂

Rate this post