12 Úno

Jak se odhlásit z Badoo – snadný postup

Máte rádi seznamování se s novými lidmi či hledáte lásku svého života? Pokud jste již vyzkoušeli seznamku Badoo, jistě víte, jak to tam chodí. Pokud však ne, něco málo Vám o Badoo seznamce ještě povíme. My se ale především zaměříme na to, jak se z Badoo odhlásit, jak si účet zrušit.

Badoo seznamka

Jak už jsme tak lehce naznačili, jedná se o systém seznamování s jinými lidmi prostřednictvím internetu. Někdo tento způsob odsuzuje, protože se mohou naskytnou rizika, jako jsou kupříkladu vydávání se za někoho, kdo v realitě absolutně není. Ale vraťme se k tomu, co Badoo seznamka nabízí. V této seznamce je mnoho možností, jak vytvořit svou vizitku osobnosti. Například prostřednictvím různých her. Pokud se dva chtějí opravdu nějak dobře poznat i přesto, že jde zatím jen o virtuální styk, mohou se prostřednicvím různých her představit hodně i z citové stránky. Tato seznamka je samozřejmě bezplatná a považuje se také za celkem populární.

Jak se z Badoo odhlásit?

Může se stát, že Vás Badoo přestane bavit, přestanete ho využívat protože už využíváte seznamku jinou nebo si dále nepřejete, aby s Vámi někdo sdílel různé citové vazby. Proto je zde možnost samozřejmě svůj účet opustit. Není to nic nereálného ani těžkého, jen se stačí proklikat několika málo ikonkami. My Vám řekneme stručný návod jak na to.

  1. Nejdříve se přihlaste na svůj účet na Badoo
  2. Dále v pravém horním rohu klikněte na „nastavení
  3. V levém menu klikněte jen na „zrušit účet
  4. Následovně musíte zaškrtnout „zrušit účet“ a klikněte na „pokračovat

Pokud se také bojíte, aby nikdo nenašel Váš Badoo účet přes vyhledávání Google, máte možnost si i při rušení účtu zaškrtnout odstranění z tohoto vyhledávače. Pokud si však svůj účet rušit nechcete, zároveň si chcete dále projíždět profily ostatních, nabízí se možnost „Zmrazit“. Váš profil nikdo neuvidí, pouze Vy uvidíte ostatní.