12 Úno

Jak se odhlásit z Badoo – snadný postup

Máte rádi seznamování se s novými lidmi či hledáte lásku svého života? Pokud jste již vyzkoušeli seznamku Badoo, jistě víte, jak to tam chodí. Pokud však ne, něco málo Vám o Badoo seznamce ještě povíme. My se ale především zaměříme na to, jak se z Badoo odhlásit, jak si účet zrušit.

Badoo seznamka

Jak už jsme tak lehce naznačili, jedná se o systém seznamování s jinými lidmi prostřednictvím internetu. Někdo tento způsob odsuzuje, protože se mohou naskytnou rizika, jako jsou kupříkladu vydávání se za někoho, kdo v realitě absolutně není. Ale vraťme se k tomu, co Badoo seznamka nabízí. V této seznamce je mnoho možností, jak vytvořit svou vizitku osobnosti. Například prostřednictvím různých her. Pokud se dva chtějí opravdu nějak dobře poznat i přesto, že jde zatím jen o virtuální styk, mohou se prostřednicvím různých her představit hodně i z citové stránky. Tato seznamka je samozřejmě bezplatná a považuje se také za celkem populární.

Jak se z Badoo odhlásit?

Může se stát, že Vás Badoo přestane bavit, přestanete ho využívat protože už využíváte seznamku jinou nebo si dále nepřejete, aby s Vámi někdo sdílel různé citové vazby. Proto je zde možnost samozřejmě svůj účet opustit. Není to nic nereálného ani těžkého, jen se stačí proklikat několika málo ikonkami. My Vám řekneme stručný návod jak na to.

 1. Nejdříve se přihlaste na svůj účet na Badoo
 2. Dále v pravém horním rohu klikněte na „nastavení
 3. V levém menu klikněte jen na „zrušit účet
 4. Následovně musíte zaškrtnout „zrušit účet“ a klikněte na „pokračovat

Pokud se také bojíte, aby nikdo nenašel Váš Badoo účet přes vyhledávání Google, máte možnost si i při rušení účtu zaškrtnout odstranění z tohoto vyhledávače. Pokud si však svůj účet rušit nechcete, zároveň si chcete dále projíždět profily ostatních, nabízí se možnost „Zmrazit“. Váš profil nikdo neuvidí, pouze Vy uvidíte ostatní.

Jak skrýt profil na Badoo ve vyhledávání?

 1. Přihlaste se do svého účtu na Badoo.
 2. Klikněte na ikonu vašeho profilu v pravém horním rohu obrazovky.
 3. Vyberte možnost „Nastavení“ v rozbalovacím menu.
 4. V levém panelu vyberte možnost „Soukromí“.
 5. Pod možností „Zobrazování profilu“ vyberte možnost „Skrytý pro všechny“.
 6. Klikněte na tlačítko „Uložit změny“ a potvrďte změnu.

Po těchto krocích bude váš profil skrytý pro všechny ostatní uživatele na Badoo a nebude se objevovat ve vyhledávání. Můžete si kdykoli změnit nastavení a opět zobrazit svůj profil ve vyhledávání tím, že změníte možnost „Skrytý pro všechny“ na „Zobrazený pro všechny“.

Jak smazat účet na Badoo?

 1. Přihlaste se do svého účtu na Badoo.
 2. Klikněte na ikonu vašeho profilu v pravém horním rohu obrazovky.
 3. Vyberte možnost „Nastavení“ v rozbalovacím menu.
 4. V levém panelu vyberte možnost „Soukromí“.
 5. Pod možností „Smazání účtu“ klikněte na tlačítko „Smazat účet“.
 6. Zadejte své heslo a klikněte na tlačítko „Smazat účet“.
 7. Potvrďte, že chcete smazat svůj účet kliknutím na tlačítko „Smazat účet“ v novém okně.

Po těchto krocích bude váš účet na Badoo smazán a všechny vaše informace, fotografie a konverzace budou trvale odstraněny. Upozorňujeme, že tento proces je nevratný a po smazání účtu nebudete moci používat svůj účet ani jeho obsah znovu.

5/5 - (1 vote)