16 Bře

Jak funguje na Tindru Superlike?

Už jste slyšeli o údajně oblíbené aplikaci Tinder? Pokud se rádi seznamujete, hledáte partnera či partnerku, Tinder je tu pro Vás. Povíme si, co znamená, když se řekne Super like ve spojení s touto seznamkou a hlavně prozradíme i něco málo o aktivitě seznamky, a čím přesně se zabývá.

Novinka na Tinderu - Superlike

Jak už jste již mohli postřehnout, jedná se o mobilní druh seznamky. Přes tuto aplikaci se seznamují lidí z různých zemí. Pokud se tedy zaregistrujete a přihlásíte, nemějte obavy z toho, že se budete líbit někomu z Anglie či Francie.  Vše je totiž založeno na tom, že vzdálenost, ve které má být Vás vytoužený partner je na Vás – sami si ji jednoduše můžete nastavit.

Požadavkem k tomu, abyste se mohli přihlásit je, že musíte mít založený účet na Facebooku. Zajímavostí je i to, když hledáte určitý protějšek, který by se Vám líbil a hodil se k Vám, jednoduše si vyplníte kolonku s požadavky na svého vytouženého partnera. Tím se Vám celkový proces hledání partnera značně urychlí. Další podmínkou a asi tou nejdůležitější je Vaše aktuální fotka, nejlépe ne moc upravovaná pro případ, že by se s Vámi chtěl někdo opravdu sejít.

Jak funguje Super like?

I Tinder se rozhoupal a zkouší, co lidi kolem chytne. Proto zavedl novou funkciSuper like“. Tinder nejdříve fungoval docela jinak. Přesněji na bázi „swipování“, kdy jste si zvolili možnost, že se Vám buď daná osoba líbí nebo naopak nemáte zájem.

Už jen od slova Super se dá odvodit, že se jedná o možnost, kdy dáváte najevo, že se Vám daná osoba líbí a velmi Vás zaujala. Ale pozor! Tuto možnost lze využít jen jednou za den, aby to bylo více zajímavé. Jedná se tedy o jakési speciální a výjimečné tlačítko pro výjimečnou osobu. Kdo by byl až tak nenasytný, může tlačítko použít i 5x za den, ale to jen tehdy, kdy je vlastníkem prémiového účtu Tinder plus. Tato třetí možnost se velmi dobře a v celku rychle u uživatelů uchytila a sklízí úspěch.

Rate this post

7 thoughts on “Jak funguje na Tindru Superlike?

 1. Obdržel jsem Super like, odpověděl jsem na ním obyčejným Likem, ale spojení se neobjevilo. Musi se na super like odpovídat také super likem?

   • A jak tedy dojde ke spojení?
    Také jsem odpověděl obyč. likem a nestalo se nic.
    Reagovat musí teď osoba, která dala superlike?
    Díky..:)

 2. Ja jsem asi debil ale kde ty super like najdu porad se mi to ukazuje ale kdz to otevru tak nikd nic

 3. Na liště se mi objevilo upozornění že jsem dostal super laik s větou přejetím prsty po displeji zjistíte kdo. Omylem jsem upozornění smazal aniž bych ho rozklik a když jsem spustil aplikaci tak jsem zadne upozornění nedostal. Jakým způsobem se to dá zjistit?

 4. Dobrý den,
  dostal jsem superlike, ale šlo odpovědět jen obyčejným likem. Avšak shoda se nezobrazila. Pak mi aplikace spadla a jiz jí nemohu nalézt. Je možné někde tu shodu najít?
  Děkuji.

Comments are closed.