21 Bře

Déčko internetové hřiště České televize – online hry

Internetový portál, který se stará o blaho, zábavu a radost dětí? Tak to se budeme bavit o internetovém hřišti České televize, Déčku. Prozradíme, co vše tento zábavný portál obsahuje, ale hlavně se zaměříme na online hry.

Není jen pro děti

Zakladatelé této stránky nezdůrazňují, že je vše primárně určeno jen pro děti. Není tomu tak úplně, jelikož každý z nás má v sobě stále to malé dítě, které by si rádo hrálo a odfouklo si od každodenního shonu a zapomnělo na všechny starosti. Internetové hřiště obsahuje různá videa, pohádky – na poslech i na sledování a nabízí i na různé soutěže pro děti. Obsahuje však i počítačové hry, které rodiče moc nepodporují, pokud s nimi děti začínají už tak v útlém věku. Pojďme se na to podívat.

Déčko - internetové hřiště

Online hry na Déčku

Nebojte se, nejde o hry s násilím, plné krve a zla. Jde předevím o vzdělávací hry s tématikou popohnat logiku dětí, i rodičů. Některé z nich jsme si vyzkoušeli. Nachází se zde kupříkladu známý AZ-kvíz, hra Útěk z města, která je právě zaměřena na použití logiky a strategie.

Přejete si, aby Vaše ratolest měla už základy z angličtiny? Hravou a lehkou formou se k tomu dostane právě tak, pokud využije hru Angličtina s Hurvínkem. Hra je založena na tom, že se budou objevovat v ikonce různé věci, zvířata a lidé. S výslovností a překlademVám pomůže Hurvínek . Je nutné si zapamatovat tyto slovíčka a co znamenají, později z toho bude zkouška. Hry se samozřejmě zaměřují i na naše dějiny a to prostřednictvím hry Husiti vs křižáci. Ve hře jsou dokonce pojmenována různá postavení bojovníků a názorně vyobrazeni.

Pořady

Nevíte, jak nejlépe zabavit své dítě? Zkuste mu pustit některou z pohádek na této stránce a to zdarma online. Jedná se rozhodně o velmi primitivní provedení pohádek, které dítě jistě zaujmou. Například velmi známá pohádka Broučci, Káťa a Škubánek nebo O skřítku Racochejlovi. Nenachází se zde jen pohádky, ale i poslechy čtení známých osobností.

Rate this post