30 Led

Jak zvládnout a udržet vztah na dálku?

Stále častější otázkou se stává: „Jak zvládnout vztah na dálku? “ Koluje o tom mnoho lží a předsudků. Proto jsme se na toto téma chtěli zaměřit. Abychom ukázali, že opravdu nejde o nic, co by se nedalo nějak zvládnout. Ukážeme i na problematiku, proč to někdy nevyjde a na to, jak to zvládnout.

Nemějte obavy ze vztahu na dálku!

Jak už jsme se zmínili, koluje o tomto tématu mnoho fám a negativ. Tento přístup není zrovna moc profesionální. Existuje mnoho případů, kdy to vyšlo opravdu velmi dobře. Stačí se k tomu stavit jinak, než s pomyšlením, že to nevyjde. Ve všech koutech světa se setkává a seznamuje přes internet mnoho párů, stane se, že člověk nedokáže najít toho pravého/pravou, právě v blízkosti sebe. Tak vznikají vztahy na dálku.

Jak na to?

Ve vztahu na dálku je to sice o poznání těžší než ve vztahu, kdy se vidíte prakticky denně. Bude to fungovat za předpokladu, pokud opravdu svou drahou plovičku milujete. Dálka, která je mezi Vámi je, je Vašim jediným nepřítelem a právě tohoto nepřítele můžete považovat i za jakousi zkoušku. Pokud víte, že druhá osoba pro Vás znamená víc, než jen povrchní ukájení fyzických tužeb za pomoci líbání a jiných radovánek, tak skutečně zatnete ruce, kousnete se do jazyka a ten vztah na dálku zkusíte. Berte to pozitivně. Máte šanci 50 na 50. Buďto to vydržíte a Váš vztah pak bude pevný jako ranní erekce, nebo to prostě nevyjde.

Proberte si rizika

Každý, kdo se do tohoto pouští, by měl znát rizika, kterých je tu dost. Na druhou stranu žijeme v době, kdy spolu mohou být 2 lidé v kontaktu v libovolné vzdálenosti a pokud je pro Vás nedostatek fyzického kontaktu skutečně tak velký problém, vaše milá, jistě také krásná a něžná polovička vrtící se před webkamerou, pro Vás bude alespoň náplastí. A nakonec sladká tečka. Setkání po té dlouhé době bude poté mnohem šťavnatější.

Rate this post