12 Úno

Co je to Dubsmash?

Přichází další fenomén dnešní společnosti. Budeme se bavit o Dubsmash. Díky této novince, selfie dostává nové rozměry!  Selfie jsou stále, takříkajíc „in“, ale pokrok nezastavíte. O co se vlastně jedná, a co to má se selfie vlastně společného?

Novinka, která dobývá trh

Dubsmash? Nic Vám to neříká? Za tímto slovem se totiž skrývá, mnoho úžasných věcí a novinek. Jedná se především o selfie video, které se dá propojit i s různými zvuky či hlasy jiných. Jednoduše jde o jakési video, které propojíte s různými hlaškami z filmů nebo hudebními úryvky. Hlášky se Vám nabízí ve vztahu k jazyku, který si vyberete pro využití. Nabídnou se Vám jiné možnosti a jiné hlášky či písně. Pokud si přejete zahnat nudu s kamarády nebo klidně i samy, toto je vlemi zaručeným lékem na později ztracený čas. Je to opravdu legrace. Tato aplikace je dostupná pro mobilní operační systémy Android a iOS.

Dubsmash přidává selfie nový rozměr

Jak na to?

Není zapotřebí k tomu nějakým složitým způsobem vysvětlovat návod, jelikož je vše velmi stručné a jasné. Nejdříve si musíte vybrat z velmi dlouhého seznamu hlášek či hudebních úryvků a poté se Vám spustí přední kamera a můžete natáčet. Nestane se rozhodně nic, pokud video zkazite. Jednoduše stiskněte políčko „calnel“ a začněte odznova.

Kdo je zakladatelem této novinky?

Jedná se o trojici chlapců, kteří se jmenují: Roland Grenke, Daniel Taschik a Jonas Drüppel. Začalo to tím, že se nějak sešli a dlouho se bavili o tom, co by mohlo být ještě větší „bum“ a přitáhlo by ještě více pozornosti. Základní verze byla hotová za pouhý víkend. Díky velkému ohlasu ze všech stran se dočkali nevídaného úspěchu.

Stále se diskutuje o tom, že s tím nerealizují další velké plány, co se týče zpeněžení. Je pravda, že se o něčem, jako je zpeněžení některých prvků, polemizuje. Ale stále se zatím nic neděje a nemění. Aplikace a všechny její funkce jsou dostupné zdarma.

Rate this post