21 Čvn

Grindr seznamka pro muže – Recenze

Grindr je pravděpodobně nejoblíbenější seznamovací aplikace ve světě gayů a bisexuálů. Aplikace Grindr byla spuštěna v roce 2009 a s více než 2 miliony aktivních uživatelů denně ve 196 zemích je nejznámější a nejúspěšnější čistě mužskou sociální sítí na světě.

VýhodyNevýhody
Najdete zde nezadanéNehledejte zde prince na bílém koni
Přes 6 milionů uživatelůVětšina mužů hledá spíše něco „casual“
Aplikace je zdarma a anonymníNěkteří uživatelé jsou poněkud víc „spicy“

Jak Grindr začít používat?

Proces registrace na Grindru je velmi rychlý a jednoduchý. Aplikace vás požádá o zadání základních údajů, jako je uživatelské jméno, e-mail a věk (což pomáhá udržet uživatele nad hranicí plnoletosti). Aplikace se pak zeptá na vaše konkrétní preference, jako je věk, poloha a „kmen“.

Dále vytvořte krátkou sekci „o mně“, která bude sloužit jako způsob, jak uživatele „zaháčkovat“. Budete mít také možnost zobrazit profilovou fotografii, což doporučujeme, protože aplikace je velmi vizuálně založená

PS: Nezapomeňte se řídit pokyny Grindru týkajícími se fotografií

„Matchování“ a vyhledávání protějšků

Zápasy na Grindru jsou založeny na geografickém cílení a jeho rozhraní umožňuje uživatelům zjistit, kdy jsou ostatní uživatelé online a jak blízko se nacházejí. Budete moci vidět všechny dostupné profily v určitém okruhu. Pokud uvidíte fotografii, která vás zaujme, klepněte na ni a zobrazí se vám jeho celá fotografie, informace a vzdálenost, v jaké se od vás nachází.

Uživatelské rozhraní & prémiové funkce

Uživatele si můžete uložit mezi „oblíbené“ klepnutím na hvězdičku a jeho profil se bude nadále zobrazovat se žlutou tečkou, zatímco zelená tečka znamená, že je uživatel online. Pokud nechcete, aby se profil znovu zobrazoval, můžete ho také zablokovat.

Oranžový panel nástrojů aplikace zobrazuje 5 ikon sloužících k různým funkcím. Ikona masky úplně vlevo obsahuje hlavní nabídku pro zobrazení a úpravu profilu, změnu nastavení, získání nápovědy a předplatné služby Grindr Xtra (prémiová služba). V bublině řeči se zobrazují vaše chaty, a když máte nové zprávy, změní se tato ikona na číslo. Kruh skrývá offline uživatele a zobrazuje pouze ty, kteří jsou právě online. Hvězdička zobrazuje uživatele, které jste si přidali do oblíbených, a ikona se třemi na sebe položenými obdélníky nastavuje možnosti filtrování.

Pro zvýšení zábavy při zasílání zpráv použijte Gaymoji, kolekci více než 500 samolepek s tématikou LGBTQ.

Kromě silného geografického zacílení aplikace je k dispozici také funkce „Odeslat polohu“, která vám umožní přesně zjistit, jak blízko se uživatel nachází ve vaší blízkosti. Pokud chcete z aplikace vytěžit maximum, zaplaťte si prémiovou funkci s příhodným názvem Grindr Xtra.

Členové aplikace Grindr Xtra mohou využívat následující funkce:

  • zážitek bez reklam
  • Prohlížení více než 600 profilů najednou
  • Získat další fotografické filtry
  • Neomezené bloky a oblíbené položky
  • Ukládání a odesílání chatovacích frází
  • Rychlé odesílání posledních fotografií
  • Další kmeny Grindru

Jak je to s bezpečností?

Jelikož aplikace funguje na základě přesného zaměření polohy uživatelů, není divu, že se nedávno objevil skandál poté, co chyba v systému umožnila únik polohy uživatelů. Tato oblíbená seznamovací aplikace však slíbila, že bude soukromí uživatelů chránit.

Aplikace umožňuje uživatelům nahlásit jakoukoli podezřelou aktivitu na profilu; od falešných účtů až po používání cizích fotografií. Ve snaze bojovat proti falešným účtům má Grindr funkci, která umožňuje propojení účtů s kanály sociálních médií, takže je snazší falešného uživatele odhalit.

Připojte se na Grindr

Není pochyb o tom, že tato aplikace výrazně zlepšuje seznamovací život gayů. I přes některé technické problémy jsou miliony uživatelů denně důkazem, že tato aplikace funguje pro muže, kteří hledají známost, nebo dokonce jen skvělý způsob, jak se seznámit s podobně smýšlejícími kluky.

Rate this post