22 Pro

Seznamka Dateefy – Zkušenosti a Zrušení účtu | Recenze

Existuje mnoho seznamek pro nezadané lidi, kteří hledají nové vztahy nebo přátele. Tyto seznamky obvykle fungují tak, že se lidé zaregistrují a vyplní dotazník o sobě, svých zájmech a preferencích. Poté mohou procházet profily ostatních uživatelů a posílat jim zprávy nebo se s nimi seznámit pomocí různých funkcí, jako je chat nebo video volání. Seznamky pro nezadané jsou dobrým způsobem, jak najít nové lidi s podobnými zájmy a zjistit, zda mezi vámi existuje chemie.

Jak vytvořit účet na seznamce Dateefy?

Postup registrace na Dateefy se může lišit od ostatních seznamek. Obvykle vás seznamka vyzve, abyste vyplnili formulář s osobními údaji, jako je vaše jméno, emailová adresa a heslo. Poté budete muset potvrdit svou emailovou adresu a vyplnit další informace o sobě, jako jsou vaše zájmy a preference. Některé seznamky vás mohou také požádat, abyste nahráli fotografii nebo video, abyste mohli přilákat pozornost ostatních uživatelů. Po dokončení registrace byste se měli moci přihlásit do svého účtu a začít hledat ostatní uživatele.


Jaké Dateefy nabízí funkce?

Uživatelské rozhraní Dateefy se skládá z několika různých prvků, jako je navigační panel, seznam uživatelů a funkce pro posílání zpráv a chatování. Uživatelské rozhraní je přehledné a intuitivní, aby se uživatelé mohli snadno pohybovat a využívat jeho funkce. Některé seznamky mohou nabízet různé verze uživatelského rozhraní pro různé zařízení, jako jsou počítače nebo chytré telefony, aby se zajistilo, že se uživatelé budou cítit pohodlně a budou moci snadno používat seznamku na jakémkoli zařízení.

VIP účet na Dateefy

V případě, že si aktivujete premium služeb získáte:

  • až 30 oslovení každý den 
  • můžete psát neomezený počet zpráv
  • až 40 hodnocení ve hře setkání denně
  • neomezený přístup ke všem stránkám a funkcím

Ceny začínají na 299 Kč za měsíční členství a postupně se snižují s větším množstvím předplacených měsíců.

Jak zrušit účet na Dateefy.com

Účet je možné deaktivovat v momentu, kdy neplatíte za VIP členství a vypnout jeho viditelnost v sekci „nastavení„. Pokud jste za VIP členství platili přes SMS, tak i to vyřešit v pořádku se zákaznickou podporou. U plateb platební kartou budete muset od smlouvy odstoupit – viz. následující postup: 

Od smlouvy o členství je možné odstoupit do 14 dnů od jejího sjednání a to i bez udání důvodů

Vyplňte a odešlete formulář na adresu provozovatele portálu, že žádáte o odstoupení od smlouvy

Pro: IntermaxGroup AG, Chaltenbodensstrasse 4a, 8834 Schindellegi, Switzerland
Já/my (*) tímto oznamuji (-eme) , že odstupuji (-eme) od mé/naší (*) smlouvy o prodeji tohoto
zboží (*)/ o poskytování následujících služeb (*),
Objednáno (*) / datum obdržení (*): __________________________
Uživatelské jméno zákazníka (-ů): __________________________
Email zákazníka(-ů): __________________________
Podpis zákazníka (-ů) (pouze pokud je tento formulář zasílán v papírové podobě):
__________________________
Datum: __________________________

(*) Nehodící se škrtněte

Nezapomeňte zaslat na adresu: Chaltenbodenstrasse 4A, 8834 Feusisberg, Švýcarsko

Jak se nenechat napálit falešnými profily?

Na seznamce se můžete někdy setkat s lidmi, kteří nejsou upřímní nebo mají záměrně záludné úmysly. Chcete-li se nenechat na seznamce napálit, měli byste se řídit několika radami. Například byste se měli vyhnout sdílení citlivých nebo osobních informací, jako je vaše adresa nebo bankovní účet, dokud neznáte danou osobu lépe. Také byste se měli vyvarovat přijímání peněz nebo darů od osoby, kterou jste na seznamce poznali, dokud nejste přesvědčeni o její upřímnosti. A pokud se na seznamce setkáte s něčím, co vás znepokojuje nebo vás začne podezřívat, je lepší se seznámení okamžitě ukončit a obrátit se na zákaznickou podporu.

Rate this post