15 Led

Plenty of Fish – Nová seznamka | Recenze

Plenty of Fish (často zkracovaná jako POF) je internetová seznamka, která byla založena v roce 2003 v Kanadě. Od svého založení se seznamka rozrostla do mnoha zemí po celém světě, včetně České Republiky. V České Republice zahájila svou činnost v roce 2011. Seznamka je zdarma a poskytuje uživatelům možnost vyhledávat a komunikovat s ostatními uživateli prostřednictvím zpráv a chatu. Uživatelé mohou také vyplnit profil, kde uvedou informace o svých zájmech a preferencích, a nahrát fotografie. Seznamka se také snaží pomoci uživatelům najít vhodné protějšky pomocí algoritmů, které jsou založené na profilových údajích uživatelů a jejich odpovědích na otázky o jejich preferencích a zájmech.

Jak si vytvořit účet na POF a následně se k němu přihlásit?

Chcete-li vytvořit účet na Plenty of Fish a přihlásit se k němu, postupujte následovně:

 1. Přejděte na webovou stránku seznamky (https://www.pof.com/) a klikněte na tlačítko „Zaregistruj se zdarma“.
 2. Vyplňte formulář s požadovanými údaji, jako je vaše jméno, e-mailová adresa a heslo. Ujistěte se, že jste zadali správné a platné údaje, protože budou použity k ověření vašeho účtu.
 3. Zvolte své pohlaví a vyberte pohlaví, se kterým hledáte vztah.
 4. Zadejte svůj věk a místo, ve kterém žijete.
 5. Přečtěte si a souhlaste s podmínkami služby a ochranou soukromí seznamky.
 6. Klikněte na tlačítko „Vytvořit účet“.

Po dokončení vytvoření účtu byste měli obdržet potvrzovací e-mail s odkazem pro ověření vaší e-mailové adresy. Po kliknutí na tento odkaz bude váš účet aktivován a budete moci začít vyplňovat svůj profil a vyhledávat další uživatele. Ujistěte se, že vyplníte co nejvíce údajů o sobě, abyste zvýšili šanci na nalezení vhodného protějšku.

Abyste se mohli přihlásit k účtu na Plenty of Fish, postupujte následovně:

 1. Přejděte na webovou stránku seznamky (https://www.pof.com/) a klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.
 2. Zadejte svou e-mailovou adresu a heslo, které jste zadali při vytváření účtu.
 3. Klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.

Po úspěšném přihlášení byste měli být přesměrováni na hlavní stránku vašeho účtu, odkud budete moci přistupovat ke všem funkcím seznamky. Ujistěte se, že si po přihlášení přečtete podmínky používání.

Jaké jsou reálné zkušenosti uživatelů se seznamkou?

Reálné zkušenosti uživatelů s Plenty of Fish se mohou lišit, protože každý člověk má jiné očekávání a preference. Někteří uživatelé mohou mít pozitivní zkušenosti s Plenty of Fish a najdou si vhodný protějšek. Jiní mohou mít negativní zkušenosti při hledání vhodného protějšku.

Některé zkušenosti uživatelů s Plenty of Fish zahrnují:

 • Šance seznámit se s řadou nových lidí
 • Vyhledávání partnerů podle Vašich kritérií
 • Seznamování online může být obtížnější než seznamování v reálném životě
 • Zprávy od nevhodných protějšků

Další alternativní seznamky k Plenty of Fish

Existuje mnoho jiných internetových seznamek, které mohou být alternativou k seznamce Plenty of Fish. Zde je několik příkladů:

Badoo

Facebook Dating

 • Vzhledem k tomu, že Facebook Dating je integrovaný přímo na Facebooku, tak využívá Vaše osobní údaje a fotky. V Česku se seznamka teprve rozjíždí, ale věříme, že má rozhodně velkou budoucnost.

Tinder

 • Nebo prostě a jednoduše využijte Tinder! Je to skvělá seznamka, která je na trhu již nějaký ten pátek a prostě a jednoduše vždy bezpečně funguje.

Děkujeme za pozornost a budeme se těšit opět u dalšího článku!

Rate this post