13 Kvě

Jak sbalit chlapa na internetu?

Současná doba příliš nenahrává ženám, které si chtějí najít chlapa. Před pandemií to byla hračka, s kamarádkou jsme zašly do baru a vše šlo tak nějak samo. Pozastavené jsou i sportovní a kulturní akce, kde nebylo těžké narazit na hezkého modrookého sympaťáka. Dnes se můžeme dát do řeči tak maximálně s někým, koho potkáme na procházce se psem a ve výsledku bude mít na hlavě roušku, tudíž ani nebudete vědět, zda dotyčný vypadá alespoň trochu k světu.  

Jak sbalit chlapa na internetu?

Ruku na srdce. Jste ta, která nevytáhla paty z domu, když to ještě šlo, ale teď si trháte vlasy, že byste si s někým vyrazila? Dobře vám tak! Tyto nepříjemnosti by nás měli naučit jak si vážit něčeho, co bereme jako samozřejmost.

Proč nespojit příjemné s užitečným a nenajít si někoho na internetu? Online seznamky nenavštěvují jen děti a pochybní muži v pokročilém věku, ale i spousta těch, kteří stojí za hřích.

Výběr správné seznamky

Existuje mnoho desítek portálů, v praxi to nutně nemusí znamenat, že seznamka zdarma je horší než ta, kde za členství platíte. Důležité je rovněž věkové zaměření webu a jaký typ vztahu hledáte. Předtím než budete vypisovat číslo vaší kreditní karty za premium služby si ověřte, zda se vám peníze z účtu nebudou strhávat automaticky každých 30 dnů. Leckdy nastává problém s tím, že předplacené výhody se velmi složitě vypovídají. Na vybrané seznamce musí být dostatečně velká komunita aktivních uživatelů, ale to jistě v době „koronavirové“ bude.

Alternativou ke klasické seznamce jsou mobilní aplikace jako je třeba Tinder nebo Badoo. Ty budou vyhovovat hlavně těm dívkám, které rády flirtují a zároveň jsou připraveny na to, že zhlédnou desítky profilů každý den. Už se vám z výběru té správné platformy točí hlava? Vyzkoušej internetový porovnávač online seznamek www.TopSeznamky.cz, kde ti pomohou s rozhodováním.

Profil

Úplně všude ti řeknou, že nejdůležitější je našlapaný profil s vypsáním všeho, co miluješ, nenávidíš až po to, co jsi měla dnes k večeři. Na to zapomeň! Pár povedených fotek zašlape tyto domnělé náležitosti do země. Tím nechceme říci, aby jsi tomu nevěnovala pozornost, ale nic se nemá přehánět.

Prolomení ledu!

Každý den budete vyzývána k tomu, abyste napsala tomuhle a tamtomu uživateli. To je sice super, ale jak ho oslovit a nevypadat jako úplná trapka? Slogan: „Ahoj, jak se máš“ patří na první stupeň základní školy, proto se mu prosím vyhněte. Snaž se být raději originální a vtipná. Jedna neotřepaná fráze může být lepší než sto lichotek. 

Co si budeme povídat mnohem pravděpodobnější je, že budeš bombardována zprávami o tom jak si úžasná, ještě předtím než dotyčného stihneš vůbec pozdravit. 

Dej tomu čas

S největší pravděpodobností narazíš na nemalé procento ignorantů, idiotů, namyšlenců, všeználků a rozumbradů, ale neházej hned flintu do žita. Po nějakém čase se jistě dáš do řeči s někým, kdo bude skutečně normální chlap, kterej si na nic nehraje. Musíme být trpělivé a nevzdávat to, nikdy nevíme, kdy narazíme na může svých snů.   

Rate this post