5 Pro

Jak oslovit ženu na ulici?

Vítáme Vás u dnešního článku s tématem, který bude zajímat jak muže, tak i ženy. Pro muže totiž přinášíme návod, jak oslovit ženu na ulici. Věříme, že díky tomu jíž odhodíte zábrany a do oslovování na ulici se vrhnete. Ženy si v tomto návodu přijdou také jistě na své a zjistí co si to ti muži na ně vlastně připravili.

Na co se při oslovování na ulici zaměřit?

Pokud se snažíte oslovit úplně cizí ženu na ulici a vůbec nic o ní nevíte, tak na co je tedy nejlepší se především zaměřit, abyste jí zaujali? Zkuste vsadit na to, co Vás na ni nejvíce zaujme. Díky tomu pak můžete směřovat rovnou k určitému tématu, které jí bude blízké. Pochvalte ji například tričko s kapelou,neobyčejný náramek, někým inspirovaný účes a nebo se bude podobat nějaké celebritě. Jedná se o nejlepší způsob jak celou konverzaci začít.

Jak oslovit ženu na ulici? - Hlavně se nebojte!

Jak oslovit ženu na ulici? – Hlavně se nebojte!

Nezapomeňte však na široký ale přirozený úsměv, který bývá velmi nakažlivý a vyjadřuje hlavně optimizmus. Pokud se ale o něco budete snažit ve špinavých montérkách, propocených věcech, které na Vás upozorní na míle daleko, tak zapomeňte na nějaké kladné reakce. Vždy, ale opravdu vždy buďte elegantně oblečeni a čisti.

Mile odpověděla, ale co mám dělat dál?

Jestliže budete mít pocit, že žena spolupracuje a nezdůrazňuje narážky na to, abyste ji dál neobtěžoval, tak máte velmi dobře nakročeno. Jak ale v tomto případě postupovat dál?

Teď přichází ten nejlepší čas na pozvání. Nikdy neuškodí poznat se trošku více u čerstvé kávy či při obědě. Nezapomeňte však na to, že jde o první dojem a ten je opravdu nejzásadnější a tudíž netlačte na pilu. Seznamování na ulici je obrovskou výzvou a jestliže se do něčeho takového sami pustíte a ona bude souhlasit, tak je to asi opravdu přirozený zájem.

Co když neuspějete?

Pokud dojde k tomu, že slečna nemá zájem a odmítne pozvání, tak nikdy není dobré ji k něčemu nutit a nebo přemlouvat. Můžete zkusit aspoň požádat o telefonní číslo, třeba jen teď nemůže a půjdete jindy. Nezapomínejte! Pro jedno kvítí slunce nesvítí a pokud to nevyšlo teď, tak to vyjde příště.

Rate this post