Tinder seznamka

Tinder. Skvělá mobilní aplikace sloužící k seznamování. Získala si přízeň několika milionů lidí po celém světě a nyní se dostala až sem k nám do České Republiky. Češi jí postupně objevují a začínají používat. Každý den poslouží několika tisícům lidí k tomu, aby potkali možná svou budoucí lásku. My jsme se rozhodli, že založíme tyto stránky, kde Vám s informacemi ohledně aplikace a samotným použitím Tindru rádi poradíme.Než si však povíme něco málo o tom jak aplikace funguje, možná by bylo dobré si říci, jak to všechno začalo.

Aplikace byla vyvíjena sedmičlenným týmem –  Seanem Radem, Whitney Wolfovou, Jonathanem Badeenem, Christopherem Gulczynskym, Joem Munozkem a Justinem Mateenem. Poprvé byla veřejně představena na Jiho-kalifornské  státní univerzitě v roce 2012. Ze všech stran se ozývaly pozitivní ohlasy a perspektivnost projektu byla korunována výhrou v soutěži serveru TechCrunch, kde získala cenu za nejlepší start up roku 2013!

Tinder – mobilní seznamka

Jak jsme již v úvodu naznačili, jedná se o mobilní seznamku. V posledních dnech má denně aktivních více než 25 milionů uživatelů a toto číslo neustále roste. Celkový počet uživatelů se pak odhaduje někde mezi 70 až 80 miliony.

Základní funkcí je snadné seznamování založené na geolokaci. Stačí si tedy nastavit požadované parametry (vzdálenost, věk a pohlaví) Vašeho vysněného protějšku a můžete se pustit do hledání. Pokud se Vám uživatel líbí, tak klikněte na zelené srdíčko – v opačném případě na křížek. Dojde-li ke shodě u Vás a hodnoceného uživatele, získáváte možnost dotyčného kontaktovat. Jednoduché, moderní a hlavně účinné. Ani se nedivíme, že aplikace soutěž serveru TechCrunch vyhrála.

Mnozí se domnívají, že se jedná o krátkodobý trend, ale to se říkalo i u Instagramu a Snapchatu a žádná stagnace u nich není. Uživatelé jsou spokojení a nadále aplikace používají.

Kde se zaregistruji?

Jak jsme již psali výše. Tinder je mobilní aplikace dostupná především na iOS, Androidu a Windows mobile. Na stolním počítači si Tinder tedy nespustíte. Musíte si stáhnout aplikaci v některém z obchodů s aplikacemi a postupovat dle návodu – vice zde.

Tak to by tak pro začátek bylo všechno. Seznamku v současné době testujeme. Článek budeme postupně aktualizovat. V případě dotazů využijte naší sekci – otázky a odpovědi.

Rady od odborníků, jak zaujmout druhou polovičku na Tindru

Mrkněte na níže přiložené video, ve kterém se dozvíte jak zaujmout druhého! Jak zjistíte, je důležité se především lišit.

Takže teď jste se vším obeznámeni a hurá do seznamování!

STAHUJTE APLIKACI DO SVÉHO MOBILNÍHO ZAŘÍZENÍ

Snímek obrazovky 2016-02-20 v 15.07.14
Snímek obrazovky 2016-02-20 v 15.07.15

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...