Tinder seznamka

Tinder. Skvělá mobilní aplikace sloužící k seznamování. Získala si přízeň několika milionů lidí po celém světě a nyní se dostala až sem k nám do České Republiky. Češi jí postupně objevují a začínají používat. Každý den poslouží několika tisícům lidí k tomu, aby potkali možná svou budoucí lásku. My jsme se rozhodli, že založíme tyto stránky, kde Vám s informacemi ohledně aplikace a samotným použitím Tindru rádi poradíme.Než si však povíme něco málo o tom jak aplikace funguje, možná by bylo dobré si říci, jak to všechno začalo.

Aplikace byla vyvíjena sedmičlenným týmem –  Seanem Radem, Whitney Wolfovou, Jonathanem Badeenem, Christopherem Gulczynskym, Joem Munozkem a Justinem Mateenem. Poprvé byla veřejně představena na Jiho-kalifornské  státní univerzitě v roce 2012. Ze všech stran se ozývaly pozitivní ohlasy a perspektivnost projektu byla korunována výhrou v soutěži serveru TechCrunch, kde získala cenu za nejlepší start up roku 2013!

Tinder – mobilní seznamka

Jak jsme již v úvodu naznačili, jedná se o mobilní seznamku. V posledních dnech má denně aktivních více než 25 milionů uživatelů a toto číslo neustále roste. Celkový počet uživatelů se pak odhaduje někde mezi 70 až 80 miliony.

Základní funkcí je snadné seznamování založené na geolokaci. Stačí si tedy nastavit požadované parametry (vzdálenost, věk a pohlaví) Vašeho vysněného protějšku a můžete se pustit do hledání. Pokud se Vám uživatel líbí, tak klikněte na zelené srdíčko – v opačném případě na křížek. Dojde-li ke shodě u Vás a hodnoceného uživatele, získáváte možnost dotyčného kontaktovat. Jednoduché, moderní a hlavně účinné. Ani se nedivíme, že aplikace soutěž serveru TechCrunch vyhrála.

Mnozí se domnívají, že se jedná o krátkodobý trend, ale to se říkalo i u Instagramu a Snapchatu a žádná stagnace u nich není. Uživatelé jsou spokojení a nadále aplikace používají.

Jak se zaregistrovat na Tinder?

Jak jsme již psali výše. Tinder je mobilní aplikace dostupná především na iOS, Androidu a Windows mobile. Na stolním počítači si Tinder tedy nespustíte. Musíte si stáhnout aplikaci v některém z obchodů s aplikacemi a postupovat dle návodu – vice zde.

Chcete-li se zaregistrovat na Tinderu, můžete postupovat takto:

 1. Otevřete aplikaci Tinder nebo navštivte webovou stránku www.tinder.com.
 2. Klikněte na tlačítko „Registrovat se“ nebo „Zaregistrujte se pomocí Facebooku“.
 3. Vyberte si, jak chcete vytvořit účet. Můžete vyplnit formulář ručně nebo se můžete zaregistrovat pomocí účtu na Facebooku.
 4. Pokud se rozhodnete vytvořit účet ručně, budete muset vyplnit své jméno, e-mailovou adresu a telefonní číslo. Také budete muset vytvořit heslo.
 5. Pokud se rozhodnete vytvořit účet pomocí účtu na Facebooku, budete muset povolit aplikaci Tinder přístup k některým informacím z vašeho účtu na Facebooku.
 6. Poté budete muset souhlasit s podmínkami a ochranou osobních údajů společnosti Tinder.
 7. Po dokončení registrace budete moci vyplnit svůj profil, nahrát fotografie a začít hledat ostatní uživatele v okolí.

Mějte na paměti, že pro používání Tinderu je nutné mít alespoň 18 let. Pokud je vám méně než 18 let, nemůžete na Tinderu založit účet.

Rady od odborníků, jak zaujmout druhou polovičku na Tindru

Mrkněte na níže přiložené video, ve kterém se dozvíte jak zaujmout druhého! Jak zjistíte, je důležité se především lišit.

Takže teď jste se vším obeznámeni a hurá do seznamování!

STAHUJTE APLIKACI DO SVÉHO MOBILNÍHO ZAŘÍZENÍ

Snímek obrazovky 2016-02-20 v 15.07.14
Snímek obrazovky 2016-02-20 v 15.07.15
Skladba uživatelů na tinderu
Skladba uživatelů na Tinderu

Skladba uživatelů na Tinderu

Jak smazat účet na Tinderu?

Abyste smazali účet na Tinderu, můžete postupovat takto:

 1. Otevřete aplikaci Tinder na svém mobilním zařízení nebo se přihlaste na webové stránce www.tinder.com.
 2. Přejděte do nastavení účtu. V aplikaci pro Android se nastavení nachází v horním pravém rohu a pro iPhone v dolním levém rohu.
 3. Vyberte možnost „Smazat účet“.
 4. Potvrďte, že chcete smazat účet tím, že zaškrtnete políčko „Ano, opravdu chci smazat můj účet“.
 5. Potvrďte své rozhodnutí stisknutím tlačítka „Smazat účet“.

Po smazání účtu se všechny vaše fotografie, informace o profilu a chatovací zprávy budou trvale odstraněny. Pokud se rozhodnete Tinder opět v budoucnu používat, budete muset založit nový účet.

Mějte na paměti, že smazání účtu není totožné s odhlášením se z aplikace. Pokud se pouze odhlásíte, můžete se kdykoli znovu přihlásit ke svému účtu a získat přístup k vašim fotografiím a informacím o profilu. Chcete-li se odhlásit, stačí přejít do nastavení účtu a vybrat možnost „Odhlásit se“.

Co je nového na Tinderu v roce 2022?

V březnu Tinder spustil dlouho plánovanou platformu Tinder Online. Jedná se o deskopovou verzi mobilní aplikace -> nově se tak na seznamku dostanete i ze svého počítače. Původně byla tato verze určená pouze pro Argentinu, Brazílii, Kolumbii, Indonésii, Itálii, Mexiko, Filipíny a Švédsko. Neobsahovala některé známé funkce z mobilní aplikace jako je Super like nebo Tinder Boost. Globálně pak byla deskopová verze spuštěna v září téhož roku.

 • Swipe: Tato funkce umožňuje uživatelům procházet profily ostatních uživatelů a pomocí gest „pravý swipe“ označit profily, které se jim líbí, nebo „levý swipe“ označit profily, které nejsou zajímavé.
 • Chat: Pokud se oběma uživatelům líbí navzájem, mohou začít chatovat pomocí aplikace Tinder.
 • Superlikes: Superlikes jsou speciální gesto, pomocí kterého můžete ukázat, že se vám někdo opravdu líbí. Superlike můžete udělit pouze jednou denně, takže je to skvělý způsob, jak upozornit na sebe.
 • Boost: Boost vám umožní zvýšit pravděpodobnost, že se váš profil objeví u ostatních uživatelů. Boost aktivujete na určitou dobu a během této doby se váš profil zobrazuje častěji ostatním uživatelům.
 • Passport: Passport vám umožní najít si společnost nebo navázat vztah s osobou z jiné země. S Passportem můžete přepínat mezi různými městy a zeměmi a procházet profily uživatelů z těchto míst.

Tyto funkce mohou být k dispozici na Tinderu v současné době, ale je možné, že společnost Tinder přidá další funkce nebo aktualizuje stávající funkce v budoucnu.