28 Pro

Tinder plus – Prémiové členství se spoustou funkcí

Prémiové členství Tinder Plus je placená služba, kterou nabízí populární seznamovací aplikace Tinder. Zahrnuje řadu dalších funkcí, které nejsou k dispozici pro uživatele s bezplatným účtem. V tomto článku se podrobněji podíváme, co Tinder Plus nabízí, abyste mohli rozhodnout, zda je služba pro vás vhodná a zda se vyplatí do ní investovat.

Hlavní funkce Tinder plus

Jednou z hlavních funkcí Tinder Plus je možnost „přejet do prava“ neomezený počet profilů. S bezplatným účtem jsou uživatelé omezeni na určitý počet přejetí do prava za den. To může být frustrující, pokud se snažíte najít shodu, protože vám může dojít přejetí do prava dříve, než najdete někoho, s kým byste se hodili. Tinder Plus odstraňuje toto omezení a umožňuje vám pokračovat v přejíždění, dokud nenajdete někoho, koho máte rádi.

Další funkcí Tinder Plus je možnost „přetočit“ vaše poslední přejetí. Už jste někdy omylem přejeli doleva někoho, na koho jste chtěli přejet do prava? S Tinder Plus můžete jít zpět a změnit své rozhodnutí, dávajíc vám druhou šanci navázat spojení s někým, koho jste mohli přehlédnout.

Tinder Plus také obsahuje funkci „Boost“, která vám umožňuje propojit váš profil na vrchol fronty pro přejíždění po omezenou dobu. To může být užitečné, pokud chcete zvýšit svou viditelnost a získat více shod.

Kromě těchto funkcí Plus členství také obsahuje řadu „Super Lajků“, které vám umožňují někomu ukázat, že jste o něj zvláště zájem.

Recenze Tinder plus – vyplatí se pořídit?

Tak co jste přesvědčeni si Tinder plus pořídit nebo ne? Nebo naopak zaujalo Vás to a dokonce uvažujete o Tinder Gold? Dejte nám vědět v komentářích níže pod článkem.
Rate this post