30 Pro

Seznamka iGirls.cz – přihlášení, zkušenosti a recenze

iGirls je seznamka určená pro ženy, které se identifikují jako lesbičky a bisexuálky. Je to místo, kde mohou najít další ženy s podobnými zájmy a zkušenostmi, a kde mohou navázat nové přátelství nebo hledat vážný vztah.

Seznamka iGirls – Základní informace

Seznamka má uživatelské rozhraní, které je snadno použitelné a přehledné. K registraci je potřeba vyplnit základní údaje, jako je věk, vzdělání, výška a váha. Poté je možné vyplnit profilový dotazník, ve kterém je možné uvést vlastní zájmy, záliby a preferencí v rámci vztahu. Je také možné nahrát fotografie a přidat krátký popis.

Nabízí řadu funkcí pro hledání nových lidí. Můžete procházet profily ostatních uživatelek a vyhledávat podle různých kritérií, jako je věk, místo bydliště nebo zájmy. Můžete také použít funkci rychlého seznamování, kde se vám zobrazují profily ostatních uživatelek a můžete je buďto označit jako zajímavé nebo nezajímavé.

Jak se přihlásit na seznamku iGirls?

  1. Navštivte webové stránky seznamky www.igirls.cz.
  2. Na hlavní stránce klikněte na tlačítko „Přihlásit se“.
  3. Můžete se přihlásit pomocí svého uživatelského jména a hesla a začít vyhledávat ostatní uživatele a navazovat nová přátelství nebo hledat vztah.

Pokud máte problémy s přihlášením nebo máte jakékoli další otázky, můžete se obrátit na podporu seznamky igirls.cz pomocí kontaktního formuláře nebo emailové adresy uvedené na webových stránkách.

Jak zrušit účet na seznamce iGirls?

Pokud chcete zrušit účet na internetové seznamce igirls.cz, postupujte následujícím způsobem:

  1. Přihlaste se na svůj účet igirls.cz pomocí svého uživatelského jména a hesla.
  2. V horní části stránky klikněte na odkaz „Můj účet“.
  3. V dolní části stránky klikněte na tlačítko „Zrušit účet“.
  4. Vyskytne se okno s vysvětlením, že zrušením účtu budou všechny vaše osobní údaje a fotografie odstraněny ze seznamky. Klikněte na tlačítko „Ano, chci zrušit svůj účet“.
  5. Vyskytne se další okno s dotazem na důvod zrušení účtu. Vyberte odpovídající důvod ze seznamu nebo napište svůj vlastní důvod do políčka pro vlastní odpověď.
  6. Klikněte na tlačítko „Zrušit účet“.

Po zrušení účtu se vás seznamka igirls.cz už nebude snažit kontaktovat a všechny vaše osobní údaje a fotografie budou odstraněny ze seznamky. Pokud máte jakékoli další otázky nebo potřebujete pomoc s procesem zrušení účtu, můžete se obrátit na podporu seznamky igirls.cz pomocí kontaktního formuláře nebo emailové adresy uvedené na webových stránkách.

Jaké jsou naše zkušenosti s iGirls?

Zkušenosti s používáním internetových seznamek se mohou lišit v závislosti na konkrétní seznamce a osobních preferencích uživatele. Někteří lidé mohou najít úspěch v navazování nových vztahů přes internetové seznamky, zatímco jiní mohou mít frustrující zkušenosti.

Při používání internetových seznamek je důležité mít na paměti, že se můžete setkat s lidmi, kteří nejsou úplně upřímní nebo mají jiné úmysly, než je uvádějí ve svém profilu. Je tedy důležité být opatrní a dbát na bezpečnost při seznamování přes internet. To zahrnuje uchovávat osobní údaje v tajnosti, neposkytovat příliš mnoho osobních informací na začátku a neposkytovat finanční nebo jiné cenné informace. Je důležité si uvědomit, že seznamování přes internet není pro všechny a někdy může být třeba vyzkoušet více než jednu seznamku nebo metodu, než najdete to, co vám vyhovuje.

Placené VIP členství

iGirls.cz je bezplatná seznamka, ale nabízí také placené členství s řadou výhod, jako je například možnost zobrazit se na prvních místech výsledků vyhledávání nebo zobrazovat se více uživatelům. Placené členství také umožňuje zobrazovat profily ostatních uživatelek.

Rate this post