Proces registrace a přihlášení

Určitě jste si již přečetli co to ten Tinder je. Víte, že se jedná o mobilní aplikaci, která slouží k seznamování. Je dostupná na všech mobilních platformách a v současné době se k Tinderu jinak než přes mobil nedostanete! Proto jsme si tedy připravili krátký návod i s obrázky, kde si pěkně vysvětlíme postup jak stáhnout aplikaci, registrovat se a poté se přihlásit.

Stažení mobilní aplikace

Jelikož jeden z našich redaktorů je vlastníkem jablečného telefonu, kde je aplikace dostupná, tak se rozhodl, že se toho ujme. Pro Jablíčkáře. Otevřete si AppStore (obchod s aplikacemi). Do vyhledávače napište ,,Tinder´´

Stažení aplikace Tinder z Appstore

Klikněte na tlačítko GET (my tam máme OPEN – máme aplikaci už staženou). Aplikace se na pozadí začne stahovat a poté se Vám objeví na ploše. Poznáte jí podle bílé ikonky s červeným plamenem.

Logo Tinderu

Registrace na Tinder

Po stažení aplikace na ní klikněte. Otevře se a objeví se obsah. No obsah. Spíše tak informace o službě a možnost se registrovat. Nepotěšíme ty co nemají Facebook! K registraci je totiž nutný. Vlastně stačí kliknout na přihlásit se pomocí Facebooku a profil se již automaticky vytvoří. Dokonce se Vám ukáži Vaši přátele z Facebooku, kteří Tinder používají!

Přihlášení přes Facebook

Přihlášení na Tinder

Tak registrace byla celkem snadná ne? No tak je čas mrknout se, na to jak se přihlásit. Když říkám, že to bude ještě jednoduší, tak mi věřte. Pro úspěšné přihlášení stačí aplikaci pouze spustit a budete automaticky přihlášeni. Pokud se budete chtít odhlásit, tak je to možné v nastavení.

Nejčastější otázky + odpovědi

Z oficiálních stránek jsme si vypůjčili ty nejčastější otázky a odpovědi na, které se ptáte rozhodli se je zveřejnit i zde na našich fanouškovských stránkách. Veříme, že Vám to práci s Tindrem velice usnadní.

Mohu se přihlásit, i když nemám Facebook?

Na Tinder se můžeš přihlásit buď prostřednictvím svého facebookového účtu, nebo pomocí svého telefonního čísla.

Poznámka: Jedná se o dvě samostatné metody přihlášení. Pokud se přihlásíš prostřednictvím obou, vytvoříš na Tinderu dva účty.

Jak mohu svůj profil upravit?

Chcete-li upravit informace o profilu, například fotografie a životopis, postupujte podle následujících pokynů:

  1. Klepněte na ikonu profilu v horní části hlavní obrazovky
  2. Klepněte na ikonu tužky fotku profilu nebo klepněte na tlačítko Upravit informace

Pokud se přihlásíte na Tinder přes Facebook, Tinder aktualizuje automaticky vaše zájmy a společné přátele na Facebooku.

Doufáme, že se článek líbil a pomohl Vám. Pokud ano sdílejte ho s ostatními třeba na Facebooku. Děkujeme